More

  Jak doładować konto Orange? Poznaj najlepsze sposoby

  Zastanawiasz się, jak doładować konto Orange? Istnieje wiele sposób na to, aby zasilić swój telefon i wydłużyć możliwość wykonywania połączeń, wysyłania SMS-ów, MMS-ów oraz korzystania z internetu mobilnego. Sprawdź i przekonaj się, na jakie opcje możesz się zdecydować.

  Orange doładowanie konta bez wychodzenia z domu

  Jeśli zależy Ci na czasie, doładowanie Orange możesz zrealizować szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu. Możesz to zrobić poprzez swój bank, wybierając opcję „Doładowanie telefonu”. Taka możliwość jest dostępna zarówno w aplikacji bankowej, jak i na stronie internetowej.

  Kolejny wariant to doładowanie konta przez aplikację „Mój Orange”. Znajdź w menu pozycję „doładowania”, wprowadź swój numer i kwotę doładowania, a następnie opłać zakup. Jeśli nie chcesz instalować aplikacji mobilnej lub nie masz takiej możliwości, pomarańczowy operator umożliwia również doładowanie konta poprzez swoją stronę internetową.

  Doładowanie Orange za darmo – czy to możliwe?

  Jak doładować konto Orange bez wydawania pieniędzy? Czy jest to w ogóle możliwe? Jak się okazuje – tak! Swoje konto możesz zasilić dzięki punktom PAYBACK. Aby zamienić zgromadzone punkty na doładowanie, możesz udać się do salonu Orange lub skorzystać ze strony internetowej.

  Orange doładowanie – wydruki i zdrapki

  Jeśli chcesz kupić doładowanie Orange za gotówkę lub po prostu nie chcesz robić tego w sieci, możesz wybrać się do najbliższego punktu sprzedaży. Doładowania w postaci zdrapek lub wydruków z terminala znajdziesz w sklepach spożywczych, np. w Żabce, na stacjach benzynowych albo w kioskach. Punkty oferujące doładowania dostępne są niemal wszędzie.

  Doładowanie Orange w postaci zdrapki lub wydruku zawiera 14-cyfrowy kod, który musisz wprowadzić na klawiaturze swojego telefonu: *125* 14-cyfrowy kod#. Następnie potwierdź tę operację poprzez wciśnięcie zielonej słuchawki.

  Pamiętaj, że w placówkach sklepów spożywczych, np. Żabkach, czy w kioskach możesz kupić nie tylko doładowania różnych sieci, lecz także startery z przypisanym numerem telefonu na kartę. Co więcej, możesz je od razu zarejestrować, co jest naprawdę wygodną i szybką opcją. Nie musisz już odwiedzać salonu wybranego operatora.

  W jaki jeszcze sposób można doładować konto w Orange?

  Doładowania telefonu w postaci wydruków i zdrapek nie są jedynymi opcjami, które można zakupić bez korzystania z internetu. Jeśli w Twojej okolicy znajduje się bankomat, możesz zasilić swój telefon za jego pomocą. Coraz więcej urządzeń oferuje taką możliwość. Kliknij pozycję „Usługi GSM” albo „Inne usługi” i wybierz logo swojego operatora. Następnie będziesz musiał podać numer swojego telefonu oraz wysokość kwoty. Postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie, a w zaledwie kilka chwil uda Ci się doładować swoje konto.

  Artykuł sponsorowany

  Nowe