Klockowy powrót Pac-Mana: ikona ożywa dzięki LEGO!

0
291

Pamiętacie te czasy, gdy setki graczy spędzały godziny w salonach gier, rzucając się w wir zabawy wraz z żarłocznym Pac-Manem? Teraz, po latach, możemy przypomnieć sobie te magiczne chwile dzięki najnowszemu zestawowi od LEGO, który przenosi nas z powrotem do złotej ery gier wideo.

Czy wiecie, że 43 lata temu, świat zetknął się po raz pierwszy z Puck Manem – grą, która wkrótce podbiła serca milionów graczy? Pac-Man, jak go potem nazwano, szybko stał się ikoną kultury gier wideo, a liczba automatów z tą grą rosła w zastraszającym tempie. Teraz, aby uczcić tę rocznicę, LEGO wprowadza na rynek genialny zestaw.

Odtwórz kultowy automat z Pac-Manem

W pudełku znajdziesz aż 2650 elementów LEGO, które pozwolą ci zbudować autentyczny model klasycznego automatu z Pac-Manem. Czterokierunkowy joystick, mechaniczna korbka i podświetlane gniazdo na monety – po to, by ożywić wspomnienia dawnych czasów. Choć niestety nie będziesz mógł zagrać w Pac-Mana na tym modelu, to kręcąc korbą, poczujesz ducha tamtej gry. Po złożeniu, automat będzie miał imponujące rozmiary: 32 cm wysokości, 25 cm szerokości i 18 cm głębokości. A to nie wszystko! Z klocków LEGO będziesz mógł również zbudować trzy postacie – samego Pac-Mana, Blinky’ego i Clyde’a.

Kiedy premiera zestawu LEGO Icons Pac-Man?

Globalna premiera zestawu Icons Pac-Man od LEGO zaplanowana jest na 4 czerwca. Jeśli jesteś fanem gier wideo i retro gamingu, nie możesz tego przegapić! Cena zestawu wyniesie 1279,99 zł. Warto zaznaczyć, że zestaw ten został przeznaczony dla osób powyżej 18 lat.

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj