More

  Konsolowa moc na własnym smartfonie. Oto Razer Kishi Ultra

  Firma Razer™ właśnie zaprezentowała swoje najnowsze innowacje na rynku gamingu mobilnego – Razer Kishi Ultra oraz Razer Kishi V2 USB C. Oba urządzenia są zaprojektowane, by zrewolucjonizować sposób, w jaki doświadczamy gier na smartfonach i tabletach.

  Razer Kishi Ultra

  Razer Kishi Ultra to mobilny kontroler, który oferuje niezrównane możliwości sterowania porównywalne z konsolami stacjonarnymi. Dzięki złączu USB typu C jest kompatybilny z najnowszymi iPhone’ami 15, iPadami Mini oraz urządzeniami z Androidem. Kontroler wyposażono w dynamiczne podświetlenie Razer Chroma™ RGB oraz zaawansowaną technologię Razer™ Sensa HD Haptics, które zapewniają głębokie wrażenia haptyczne, przenosząc grę mobilną na zupełnie nowy poziom.

  Razer Kishi Ultra
  Razer Kishi Ultra

  Kishi Ultra charakteryzuje się ergonomią na poziomie konsolowym, z pełnowymiarowymi drążkami, d-padami i przyciskami ABXY, które gwarantują wygodę i precyzję. Spusty z efektem Halla oraz programowalne przyciski L4/R4 pozwalają na personalizację i dostosowanie do indywidualnych preferencji graczy. Wyróżnia się także większą kompatybilnością, umożliwiającą przewodową rozgrywkę na PC i iPadzie Mini.

  Razer Kishi V2 USB C

  Równolegle z Kishi Ultra, Razer wprowadza model Kishi V2 USB C, który również obsługuje iPhone 15 i urządzenia z Androidem. Nowa wersja oferuje ulepszone przełączniki, analogowe spusty i programowalne makra, co czyni go jeszcze bardziej responsywnym. Model ten jest również dostosowany do przewodowej rozgrywki na PC, z minimalnymi opóźnieniami.

  Razer Kishi Ultra
  Razer Kishi Ultra

  Gdzie i za ile?

  Razer Kishi Ultra oraz Razer Kishi V2 USB C są już dostępne na stronie Razer.com, w RazerStores oraz u autoryzowanych sprzedawców.

  Cena Razer Kishi Ultra wynosi 599 zł
  Cena Kishi V2 USB C wynosi  399 zł

  Zobacz też:
  Najlepsze akcesoria do iPhone według Apple – co warto kupić?
  Jak anulować subskrypcję Apple? Na różnych urządzeniach | PORADNIK
  ANDROID: Jak odzyskać usunięte pliki?

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe