More

  Marvel’s Spider-Man 2 – Rekordowa sprzedaż w 11 Dni!

  Sony z dumą ogłasza, że najnowsza odsłona przygód człowieka-pająka, Marvel’s Spider-Man 2, zdetronizowała poprzednie rekordy sprzedaży, stając się najszybciej sprzedającą się grą w historii PlayStation Studios.

  Już pierwsza doba na rynku przyniosła imponujący wynik 2,5 miliona sprzedanych egzemplarzy, a to dopiero początek spektakularnego sukcesu.

  Zgodnie z ostatnimi raportami finansowymi Sony, Marvel’s Spider-Man 2 pobił wszelkie rekordy, sprzedając się lepiej niż poprzednie hity, takie jak God of War: Ragnarök czy The Last of Us Part 2. To potwierdzenie nie tylko ogromnej popularności marki, ale również zaufania graczy do studia Insomniac.

  Spider-Man 2 – Pochwały od krytyków

  Gra uzyskała nie tylko komercyjny sukces, ale również uznanies od krytyków, z recenzjami wychwalającymi jej dynamiczną rozgrywkę i emocjonującą fabułę. VGC okrzyknęło ją „niesamowicie pewnym siebie sequelem i jedną z najlepszych gier 2023 roku”.

  Inspirowane najlepszymi tradycjami Marvela, studio Insomniac wykorzystało swój kunszt, by stworzyć niezapomniane sekwencje rozgrywki, które zdobyły serca fanów i krytyków, umacniając pozycję Spider-Man 2 jako jednej z najlepszych gier w uniwersum Marvela.

  Marvel’s Spider-Man 2 już teraz przeszedł do historii jako fenomen na rynku gier wideo. Czy jesteś gotowy dołączyć do milionów zadowolonych graczy i odkryć, co sprawia, że ta gra jest tak wyjątkowa? Zanurz się w przygodę, która definiuje nową generację rozrywki interaktywnej.

  Nowe