More

  Masz uszkodzony telefon? Zobacz, gdzie szukać dobrego serwisu Xiaomi?

  Stara elektronika wcale nie musi kończyć swojego żywota w koszu na śmieci. Obecnie jest wiele możliwości na to, by dać im drugie życie lub je naprawić. Weryfikując istniejące rozwiązania w serwisach Xiaomi, zauważyliśmy, że naprawa w dalszym ciągu jest opłacalna.

  Osoby posiadające stare telefony Xiaomi wcale nie muszą rezygnować ze swoich aparatów w przypadku ich uszkodzenia. Okazuje się, że niektóre awarie można w prosty sposób naprawić, bez konieczności wydawania środków na nowy sprzęt. Wśród tych najpopularniejszych uszkodzeń wskazać można m.in. wymianę szybki. Spadek cen telefonów na rynku, w tym rynku wtórnym, generuje spadek cen usług serwisowych, nawet w serwisach Xiaomi. Obecnie niektóre modele telefonów można zakupić na popularnych serwisach sprzedażowych w cenach zaczynających się od 1100 zł. Jeśli dojdzie do uszkodzenia digitizera, wówczas koszt wymiany szybki wynosić będzie ok. 600 zł. Co ważne, cena ta dotyczy wymiany wyłącznie na podstawie oryginalne części, ponieważ większość salonów serwisowych daje również możliwość zastosowania tańszych zamienników. Wówczas koszt naprawy wynosić będzie do 450 zł. Choć oczywiście cena jest sprawą mocno indywidualną, to w przypadku urządzeń od Xiaomi, warto się zastanowić, czy nie lepszym rozwiązaniem będzie naprawa niż zakup nowego modelu.

  Gdzie szukać najlepszego serwisu do naprawy telefonów Xiaomi?

  Internet jest najdoskonalszą bazą informacji. Znajdziesz tam wszystko to, czego potrzebujesz, od ofert zakupu nowych urządzeń, przez części, aż po narzędzia umożliwiające naprawę. Wiele serwisów stale walczy o utrzymanie wysokiej pozycji na rynku.

  Każdy, komu zależy na tym, by znaleźć najlepszy serwis, który nie zawsze musi być tym najtańszym, choć i tego nie wykluczamy, powinien w pierwszej kolejności wpisać w wyszukiwarce Google odpowiednią frazę. Oprócz pytań o wymianę szybki możesz wyszukać również punktów, poszukując po hasłach „naprawa Xiaomi Warszawa”, co sprawi, że w wyszukiwarce ukażą Ci się wszystkie serwisy specjalizujące się w naprawie Xiaomi w Warszawie. Warto przy tym wiedzieć, że wcale nie musisz wpisywać miejscowości. Google, za pośrednictwem danych lokalizacyjnych samodzielnie określi Twoje położenie i zaprezentuje wyniki wszystkich punktów w danej miejscowości. Oczywiście musisz przy tym pamiętać, że funkcja ta jest dostępna wyłącznie w przypadku włączonych danych lokalizacyjnych.

  Nowe