More

  Jest nowy Galaxy S23 FE!

  Samsung wprowadził na rynek nowy Galaxy S23 FE, który wyróżnia się designem, zaawansowanym zestawem aparatów i imponującą wydajnością. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie jakość serii Galaxy S, ale szukają bardziej przystępnej ceny.

  Galaxy S23 FE

  Nowoczesny design i świetny ekran

  Samsung Galaxy S23 FE to połączenie stylu i nowoczesnej technologii. Charakterystyczny design serii Galaxy S: wykonanie z wysokiej jakości materiałów oraz dynamiczny wyświetlacz Amoled 2X 6,4 cala 120Hz technologią Vision Booster sprawiają, że użytkowanie tego smartfona ma być prawdziwą przyjemnością. Dostępny w różnych kolorach, każdy znajdzie coś dla siebie.

  Kompania aparatów fotograficznych

  Zaawansowany zestaw aparatów 50 MP + 12 MP + 8 MP z funkcją 3-krotnego zoomu optycznego umożliwiają rejestrowanie każdego momentu z dużą szczegółowością. Dodatkowo profesjonalny tryb fotografowania i AI wspomagane narzędzia do edycji pozwalają na pełną personalizację i twórczą wolność.

  Galaxy S23 FE

  Flagowa wydajność 

  Galaxy S23 FE napędza nowoczesny chipset 4nm, zapewniający płynność działania w każdych warunkach. Z technologią Ray Tracing i wydajną baterią, smartfon ten staje się idealnym narzędziem dla miłośników gier. Bateria o pojemności 4500 mAh ładuje się do 50 procent w zaledwie 30 minut za pomocą zasilacza 25 W

  Nowy S23 FE oferuje wysoką wytrzymałość i długotrwałe wsparcie systemowe, ale również jest krokiem w stronę zrównoważonego rozwoju, z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu.

  Galaxy S23 FE jest dostępny z pamięcią 8GB/128GB oraz 8GB/256GB
  W kolorach: miętowym, kremowym, grafitowym oraz fioletowym. Kolory indygo i mandarynkowy są dostępne wyłącznie na Samsung.com

  Galaxy S23 FE Galaxy S23 FE Galaxy S23 FE Galaxy S23 FE Galaxy S23 FE Galaxy S23 FE

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe