More

  Nowy inteligentny zamek do drzwi Yale Linus® Smart Lock L2

  Firma Yale ogłosiła wprowadzenie na rynek nowej generacji inteligentnych urządzeń – jest to zamek do drzwi o nazwie Linus® Smart Lock L2. Zamek zaprojektowany został z myślą o zwiększeniu komfortu i bezpieczeństwa w domach. Łączy w sobie elegancki design, zaawansowane funkcje oraz prostotę użytkowania. Towarzysząca mu kampania „Bezpieczeństwo stało się proste” podkreśla, jak nowoczesne technologie mogą ułatwić kontrolę nad bezpieczeństwem domowego ogniska.

  zamek inteligentny do drzwi wejściowych

  Na straży Twojego domu

  Smart Lock L2 wprowadza nowości, które mają na celu ułatwienie codziennego życia. Dzięki zintegrowanej sieci Wi-Fi zamek umożliwia zdalne zarządzanie dostępem do domu, bez konieczności dodatkowych akcesoriów. Użytkownicy mogą łatwo udostępniać wirtualne klucze, automatycznie zamykać drzwi czy kontrolować dostęp do domu za pomocą aplikacji Yale Home.

  zamek inteligentny do drzwi wejściowych

  Design i prostota

  Nowy zamek charakteryzuje się unowocześnionym designem, stworzonym przez studio Bould Design. Smukła i elegancka forma zamka dobrze komponuje się z różnorodną architekturą domów. Proces instalacji został maksymalnie uproszczony, bez potrzeby przeprowadzania skomplikowanych modyfikacji.

  zamek inteligentny do drzwi wejściowych

  Na miarę XXI wieku?

  Zamek Smart Lock L2 ma być odpowiedzią na rosnące potrzeby użytkowników w zakresie bezpieczeństwa domowego. Zamek oferuje zaawansowane opcje monitorowania i kontroli dostępu. Integracja z ekosystemem Yale Smart Security oraz współpraca z popularnymi asystentami głosowymi zapewnia użytkownikom wygodę i pewność, że dom jest zawsze bezpieczny.

  zamek inteligentny do drzwi wejściowych

  Yale Linus® Smart Lock L2

  Nowy produkt od Yale podnosi poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkowania – zmniejszony rozmiar zamka przekłada się na mniejsze zużycie materiałów, a długotrwała bateria minimalizuje potrzebę częstej wymiany, Zamek dostępny jest od 4 marca  w cenie około 229 euro.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe