More

  Nowy iPad Air zyska funkcję PRO

  Według najnowszych przecieków, które pojawiły się na rynku technologicznym, nadchodząca wersja iPad Air może przynieść znaczące zmiany w jakości wyświetlania. Ross Young, CEO firmy Display Supply Chain Consultants (DSCC), podzielił się informacjami sugerującymi, że model 12.9-calowy będzie wyposażony w wyświetlacz MiniLED. Ta technologia była dotychczas zarezerwowana dla droższych modeli iPad Pro oraz MacBook Pro.

  MiniLED to technologia, która stanowi złoty środek między OLED a LCD, oferując lepsze zarządzanie energią i wyższą jakość obrazu. Dzięki wykorzystaniu większej liczby małych diod, ekran MiniLED zapewnia głębsze czernie i lepszy kontrast, co przekłada się na bardziej realistyczny i szczegółowy obraz.

  iPad Air 4
  fot. iPad Air 4

  Co jeszcze w nowym iPad Air?

  Nowy iPad Air to nie tylko nowy sposób wyświetlania obrazu, ale również przynieść inne ulepszenia. Oczekuje się, że wszystkie modele iPad Air zostaną wyposażone w chip Apple M2, który zapewni jeszcze lepszą wydajność i efektywność energetyczną. Spodziewane są również nowe opcje kolorystyczne oraz ulepszenia w zakresie łączności.

  Nadchodzące modele iPad Pro mają otrzymać jeszcze nowszy chip Apple M3, a także innowacje takie jak przeprojektowana przednia kamera i przejście na wyświetlacze OLED.

  Zobacz też:
  Jak zaznaczyć wiele zdjęć naraz na iPhone i iPad
  Jak usunąć aplikacje z iPhone? Zrób porządek!

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe