More

  OnePlus Watch 2: Innowacja czy powtórka z rozrywki? Pierwsze przecieki

  Wygląd nowej generacji OnePlus Watch wydaje się wybiegać poza standardy, oferując oryginalne połączenie okrągłej tarczy i spłaszczonego brzegu. Nowością może być jednak nie tylko design, ale i zastosowany chip Qualcomm Snapdragon W5 Gen 1, wskazujący na możliwość integracji z Wear OS, co byłoby znaczącym krokiem naprzód w porównaniu z poprzednią, prostszą wersją systemu RTOS.

  Zdaniem znawców, wygląd drugiej generacji zegarka OnePlus może zaskoczyć. Inspiracją dla projektantów wydają się legendarne zegarki Casio z serii G-Shock, co obiecuje solidność i oryginalność w jednym.

  Snapdragon W5 Gen 1 – przełom w funkcjonalności

  Najciekawszym elementem przecieku jest zastosowanie przez OnePlus chipu Snapdragon W5 Gen 1. To silny sygnał, że użytkownicy mogą oczekiwać znacznie głębszej integracji z systemami takimi jak Wear OS, otwierającej drogę do bogatej biblioteki aplikacji i usprawnień.

  OnePlus Watch 2

  Co jeszcze wiemy o OnePlus Watch 2?

  Raporty nie zdradzają zbyt wiele na temat wewnętrznych specyfikacji czy funkcji zdrowotnych nowego zegarka. Jednakże, połączenie nowoczesnego designu z zaawansowanym oprogramowaniem może uczynić OnePlus Watch 2 atrakcyjnym dodatkiem do przyszłorocznego flagowego smartfona OnePlus 12.

  OnePlus Watch 2

  Ostatecznie, to czy OnePlus Watch 2 zdoła naprawić błędy swojego poprzednika i przyciągnąć użytkowników zobaczymy już w przyszłym roku. Będzie to nie tylko test dla samego urządzenia, ale i dla strategii marki w segmencie noszonych gadżetów.

  Nowe