More

  Sprawdź nowe telewizory Philips MiniLED The Xtra

  Wraz z końcem października 2023 roku, na polskim rynku elektroniki użytkowej pojawiły się dwa nowe modele telewizorów Philips MiniLED The Xtra, wykorzystujące technologię MiniLED. Są to Philips 9308 MiniLED i Philips 9008 MiniLED.

  Philips MiniLED The Xtra

  Philips 9308 MiniLED

  Model Philips 9308 MiniLED zasługuje na szczególną uwagę ze względu parametry obrazu i dźwięku. Procesor obrazu Philips P5 siódmej generacji oraz panel z odświeżaniem 120 Hz, telewizor ten osiąga jasność szczytową na poziomie 1000 nitów, zapewniając dobrą jakość obrazu z głęboką czernią, wysokim kontrastem oraz żywymi kolorami, pokrywa aż 98% zakresu barwowego DCI.

  Audio zostało skonstruowane przez Bowers & Wilkins, oferując skierowane do przodu głośniki w systemie 2.1 o mocy 64 W. Takie rozwiązanie, w połączeniu z obsługą formatu Dolby Atmos, gwarantuje pełen detali dźwięk.

  Idealny dla graczy

  Telewizor ten oferuje również zaawansowane funkcje dla miłośników gier, w tym złącza HDMI 2.1, eARC, technologię VRR, prędkość przesyłu 48 Gb/s oraz kompatybilność z FreeSync Premium. Warto podkreślić, że natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz wyjątkowo niski input lag na poziomie 10 ms w trybie VRR, sprawiają, że model ten jest idealnym wyborem dla graczy ceniących dynamiczną rozgrywkę i płynną grafikę.

  Philips MiniLED The Xtra

  Philips 9008 MiniLED

  Drugi model, Philips 9008 MiniLED, różni się od swojego poprzednika przede wszystkim systemem audio oraz designem. Telewizor ten, utrzymany w minimalistycznym stylu, także oferuje odświeżanie 120 Hz, jasność szczytową 1000 nitów i jest kompatybilny z głównymi formatami HDR, co zapewnia użytkownikom niezapomniane wrażenia wizualne.

  Podobnie jak model 9308, Philips 9008 MiniLED oferuje rozwiązania dedykowane dla graczy, takie jak złącza HDMI 2.1, eARC, technologia VRR oraz FreeSync Premium. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się wysoką jakością obrazu oraz płynnością grafiki w trakcie gier.

  Philips MiniLED The Xtra

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe