More

  Powrót do dzikiego zachodu: Red Dead Redemption na Nintendo Switch i PS4

  Wielka wiadomość dla fanów gier przygodowych i Dzikiego Zachodu! Firma Rockstar Games ogłosiła powrót kultowej gry Red Dead Redemption na nowoczesne platformy. To doskonała okazja dla posiadaczy Nintendo Switch i PlayStation 4, by odkryć na nowo uroki otwartego świata i wcielić się w postać rewolwerowca.

  Niezapomniana Przygoda

  Wersja PS4 Red Dead Redemption będzie również dostępna na konsolę PlayStation 5 dzięki funkcji kompatybilności wstecznej. Co za niesamowita szansa! (Na marginesie — posiadacze konsoli Xbox One mogą cieszyć się oryginalną wersją Red Dead Redemption od 2016 roku, dzięki funkcji wstecznej kompatybilności, która obejmuje również konsolę Xbox Series X).

  Porty gry na PS4 i Nintendo Switch są dziełem studia Double Eleven, jak ogłosiło Rockstar w oficjalnym komunikacie prasowym. Double Eleven to zespół, który stoi za konwersjami konsolowymi takich hitów jak Minecraft Dungeons, Rust i gry z serii Lego Harry Potter.

  Historia Rewolwerowca

  Opowieść o Johnie Marstonie, byłym banicie i członku gangi, który zostaje zmuszony przez rząd USA do misji tropienia swoich dawnych kompanów, to niezapomniana przygoda, w której zostaniesz wciągnięty od pierwszych minut. Akcja osadzona na tle zamknięcia amerykańskiej granicy zachwyci Cię swoją głębią i emocjonalnym ładunkiem.

  Ceny wersji cyfrowych Red Dead Redemption na Nintendo Switch i PlayStation 4 wyniosą 49.99 dolarów. Warto dodać, że Rockstar Games nie ogłosił jeszcze cen fizycznych wydań gry. Premiera cyfrowej wersji gry planowana jest na 17 sierpnia, natomiast fizyczne wydanie trafi do sklepów 13 października.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe