More

  Promocja na sprzęty elektroniczne w Biedronce

  Wakacje to cudowny okres, w którym można odpocząć od swoich codziennych obowiązków, takich jak praca i szkoła. Jest to również idealny moment na zakupy wszelkiego rodzaju produktów. Dlaczego tak jest? Ponieważ wiele sklepów w okresie wakacyjnym decyduje się na zrobienie letnich wyprzedaży. W ich trakcie po obniżonych cenach zakupić możemy wiele dóbr konsumpcyjnych – od gier komputerowych po ubrania znanych marek. 

  W tyle z promocjami nie zostaje także znana nam doskonale sieć supermarketów Biedronka, która to po raz kolejny obniża ceny swoich produktów. Tym razem są to sprzęty elektroniczne, wśród których znajdziemy, chociażby odkurzacz oraz lampkę biurkową.

  Co ciekawego możemy znaleźć w promocyjnej ofercie?

  Lampka biurkowa – proste urządzenie, które oprócz swojej podstawowej funkcji (świecenie) posiada jedną dodatkową – chłodzenie. Możliwe jest to za sprawą dołączonego do zestawu, małego wentylatora. Urządzenie można zasilać przy pomocy przewodu USB podłączonego do najzwyklejszej ładowarki lub naszego laptopa. Jednak tak naprawdę nie potrzebujemy żadnego źródła zasilania tego typu.

  Wszystko to dzięki wbudowanej baterii, dzięki której nasza lampka poświeci do 2 godzin, przy czym sam wiatrak wytrzyma 2 razy dłużej. Aby pozwolić sobie na taki gadżet, musimy dysponować niewielką kwotą – 49,99 zł. Oferta ta pozostanie bez zmian do 8 sierpnia, potem promocja się kończy. Warto wspomnieć jeszcze o jednej rzeczy, produkt dostępny jest jedynie w wybranych supermarketach, oznaczonych kategorią III. Aby sprawdzić, który sklep w waszej okolicy spełnia ten warunek, wystarczy wejść na oficjalną stronę firmy.

  Odkurzacz warsztatowy – urządzenie pracuje z mocą 1300 W i posiada gniazdo o obciążeniu 2000 W. Sprzęt wyposażony został w zbiornik o pojemności 20 L. Oprócz tego w zestawie otrzymujemy szczotkę podłogową oraz rurę teleskopową.

  Warty wspomnienia jest jeszcze zapasowy woreczek na kurz. Odkurzacz ten kupimy za jedyne 199 zł. Produkt kupimy w każdym supermarkecie, bowiem w tym przypadku nie ma żadnych wymogów co do kategorii sklepu.

  Głośnik bluetooth – oprócz oczywistej funkcji, jaką jest odtwarzanie wybranych utworów muzycznych, urządzenie posiada kilka dodatkowych funkcji. Jedną z nich jest możliwość zabawy w karaoke, dzięki dołączonym do zestawu przewodom i mikrofonowi.

  Oczywiście w tym miejscu należy wspomnieć również o funkcjonalności radia FM, jaką posiada urządzenie. Za ten sprzęt będziemy musieli zapłacić 119 zł. Podobnie jak w przypadku wyżej, nie ma wymagań co do kategorii supermarketu, do jakiego się udamy.

  Blender ręczny – urządzenie, bez którego wszelkie koktajle będą niemożliwe do wykonania. To urządzenie pozostanie na promocji nieco dłużej niż pozostałe, bowiem można je kupić aż do 12 sierpnia.

  W zestawie otrzymujemy pojemnik 0,6 l oraz trzepaczkę i rozdrabniacz. Koszt takiego urządzenia wynosi 79,90 zł. Produkt, podobnie jak lampę biurkową znajdziemy jedynie w supermarketach kategorii III-ciej.

  To wszystko jeśli chodzi o tę promocję. Produkty dzięki niej dostępne są dobrym wyborem dla osób z ograniczonym budżetem.

  Źródło: Biedronka

  Nowe