Promocja: The Frame od Samsunga z wymiennymi ramki

Jeśli szukasz telewizora, który stanie się nie tylko urządzeniem do oglądania ulubionych filmów i seriali, ale również będzie stylowym elementem wystroju wnętrza, to warto przyjrzeć się telewizorowi The Frame marki Samsung. To telewizor, który zrewolucjonizował rolę największego ekranu w domu.

Telewizor The Frame to nie tylko funkcjonalne urządzenie do oglądania telewizji, ale również stylowy element wystroju wnętrza. The Frame wyposażony jest w Matową Powłokę Ekranu, która sprawia, że obraz jest praktycznie pozbawiony odbijającego się światła. Dzięki temu możemy cieszyć się ulubionymi obrazami nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.

The Frame to nie tylko telewizor, ale również galeria sztuki. Dzięki Trybowi Sztuka i sklepowi ze sztuką Art Store, możemy zamienić nasz salon w galerię z ponad 2000 dziełami sztuki z 50 najbardziej renomowanych muzeów i galerii na świecie.

The Frame z wymiennymi ramkami w promocji

Jedną z charakterystycznych cech The Frame są wymienne ramki, które pozwalają na jeszcze lepsze dopasowanie telewizora do stylu wnętrza. Ramki są dostępne w różnych kolorach i stylach, co pozwala na spersonalizowanie wyglądu telewizora.

Do 26 czerwca b.r. kupując telewizor The Frame, możesz otrzymać wymienną ramkę za 1 zł. Szczegóły dotyczące promocji dostępne są na stronach Organizatorów promocji oraz u partnerów handlowych Samsung: RTV EURO AGD, Media Expert, Media Markt i NeoNet. Jeśli szukasz telewizora, który poza funkcjonalnością, będzie również stylowym elementem wystroju wnętrza, to The Frame może być właśnie dla Ciebie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Cooler Master Synk X — innowacyjny fotel oferujący nowy poziom immersji

Cooler Master już kilka miesięcy temu zapowiadał swój niecodzienny...

Kompaktowe lampy LED Zhiyun Molus

Chińska marka właśnie wzbogaciła swoją ofertę o kolejną propozycję...

Co wpływa na ceny nieruchomości w Polsce w 2023 roku?

Ceny nieruchomości w Polsce to temat, który od dłuższego...

Obiektywy Irix Cine dostępne z mocowaniem Fujifilm X

Irix do tej pory nie obejmował swoim wsparciem aparaty...

Kursy walut na żywo – jak można śledzić aktualne wahania na giełdzie?

Interesujesz się rynkiem walutowym już od dłuższego czasu? A...

Nowe, bardzo stylowe lampy LED klasy premium od Hobolite

Polski rynek fotograficzny wzbogacił się właśnie o nową markę...
0
Would love your thoughts, please comment.x