More

  Recenzja głośnika Fresh ‘n Rebel Soul

  Głośnik Fresh ‘n Rebel Soul to jeden z najnowszych produktów w portfolio marki. Podobnie jak poprzednicy wyróżnia się fajnym designem i świetną gamą kolorystyczną. Jednak, czy jakość produktu i dźwięku zapewnia równie wysoki poziom? Czy warto rozważyć go podczas poszukiwania przenośnego głośnika? Zapraszam na recenzje.

  Podczas ostatniej konferencji, marka zaprezentowała zupełnie nową gamę kolorystyczną dla swoich nowych produktów. To właśnie podczas tej prezentacji jednym z topowych produktów był właśnie głośnik o nazwie Fresh ‘n Rebel Soul.

  Fresh ‘n Rebel Soul

  Fresh ‘n Rebel Soul – co znajdziemy w zestawie?

  Samo opakowanie jest bardzo charakterystyczne dla tej marki. Jest dość minimalistyczne, ale i bardzo eleganckie. W środku poza samym głośnikiem znajdziemy też przewód USB-C oraz przewód AUX, który pozwoli podłączyć do głośnika urządzenia, których nie możemy sparować przez bluetooth. I tu muszę przyznać, że bardzo cieszy mnie zmiana złącza ładowania na USB-C, ich starsze głośniki, które bardzo lubię, niestety go nie posiadały. Podobnie, jak w przypadku innych topowych produktów marki, wszystkie dodatkowe akcesoria mają taki sam kolor, jak produkt, który kupiliśmy.

  Fresh ‘n Rebel Soul – wygląd i jakość wykonania

  Muszę przyznać, że głośnik po wyjęciu z pudełka robi wyjątkowo dobre wrażenie. Od razu widać, że marka postawiła na to, aby jeszcze lepiej dopracować swoje produkty. Po prostu czuć, że zastosowane materiały są jeszcze lepsze, niż w poprzednich produktach. Całość jest bardzo dokładnie spasowana. No i oczywiście, jak to w przypadku tego producenta, nie brakuje też kilku detali, które cieszą oko.

  Głośnik został wykonany z matowego tworzywa sztucznego, które przypomina gumę oraz z metalicznych wstawek. Pozostałe elementy pokryte są tkaniną, która jest miękka w dotyku. Sam w sobie prezentuje się bardzo dobrze, na co najpewniej ma wpływ oryginalny kształt urządzenia. Jedno jest pewne, na żywo urządzenie wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach. Nie można też zapomnieć, o świetnej gamie kolorystycznej, w której możemy kupić ten produkt. Prezentuje się ona następująco:

  Co jeszcze warto wiedzieć o głośniku? Z pewnością nie należy on do małych urządzeń. Jego wymiary to 170 x 169 x 86 mm. Jego waga wynosi 675 g, ale zdecydowanie jest adekwatna do wielkości i jakości urządzenia.

  Fresh ‘n Rebel Soul

  Fresh ‘n Rebel Soul – funkcjonalność i użytkowanie

  W górnej części głośnika znajdziemy przyciski, które pozwolą nam na wygodne sterowanie głośnikiem. Pośrodku znajdziemy przyciski „play” oraz „next”, pomiędzy nimi producent umieścił natomiast diodę LED, która ma informować nas o stanie naładowania urządzenia. Z tyłu producent umieścił przycisk „power”, który służy do uruchamiania głośnika, oraz wprowadzania go w tryb parowania. Pod gumową zasłonką znajdziemy jeszcze złącze USB-C oraz AUX.

  Fresh ‘n Rebel Soul

  Jak radzi sobie z jakością dźwięku? Tak, jak wspomniałam mam już kilka głośników tej marki, jednak ten zdecydowanie wyróżnia się na ich tle. Niestety jednak producent nie podaje szczegółowych informacji dotyczących zastosowanych przetworników, więc pozostaje jedynie ocena na postawie słuchu. Na pewno znaczenie ma jego rozmiar (jest znacznie większy od poprzedników), przez co też zapewnia zupełnie inną czystość brzmienia, głośności, czy barwy. Co ciekawe dobrze radzi sobie też z niskimi tonami. Dodatkowy głośnik wysoko tonowy sprawia, że dźwięk jest naprawdę czysty. To wszystko sprawia, że głośnik powinien bez problemu zadowolić fana praktycznie każdego gatunku muzycznego.

  Czy warto kupić głośnik Fresh ‘n Rebel Soul?

  Muszę przyznać, że głośnik Fresh ‘n Rebel Soul, to bardzo ciekawe urządzenie. Podczas testów nie zauważyłam nic, co mogłoby mi w nim przeszkadzać. Decydując się na jego zakup, otrzymamy sprzęt, który zapewnia nie tylko ciekawy design, ale też dobrą jakość dźwięku, którą będziemy mogli zabrać ze sobą wszędzie. Głośnik możecie kupić w cenie około 599 zł.

  Nowe