More

  Silent Hill 2 Remake już w marcu 2024?

  Na portalu PCGameBenchmark pojawiła się informacja, że Silent Hill 2 Remake zostanie wydany 21 marca 2024 roku. Dodatkowo strona dostarcza inne dane dotyczące specyfikacji gry. Około siedmiu miesięcy temu zaczęły krążyć pogłoski, że gra jest „prawie gotowa do wydania”. Biorąc pod uwagę, że przedsprzedaż już ruszyła, podana data wydaje się być całkiem prawdopodobna.

  silent hill 2 remake

  Kultowy tytuł w nowej odsłonie

  Silent Hill 2 od momentu swojej premiery w 2001 roku jest uważany za jeden z najlepszych horrorów w historii gier komputerowych. Tytuł ten wywarł ogromny wpływ na cały gatunek i był inspiracją dla wielu twórców.

  Ostatnio pojawiły się nowe informacje sugerujące, że w Silent Hill 2 Remake może zostać rozszerzona zawartość gry, szczególnie ta dotycząca jednego z najbardziej ikonicznych przeciwników – Piramidogłowego. Mówi się, że jego historia pochodzenia zostanie zgłębiona na nowo, dwadzieścia dwa lata po tym, jak postać ta zjawiła się w świecie gier horror.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe