More

  Smartfon z mocną baterią? Poznaj możliwości Galaxy A13

  Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie najbardziej wiodącą linią smartfonów Samsung jest linia Galaxy S, co stało się m.in. za sprawą najświeższych modeli w tej gamie, czyli S22, S22+ i S22 Ultra. Nie zapominajmy jednak o tym, że bardzo ciekawe propozycje dla osób, które poszukują smartfona z Androidem wyposażonego w spory ekran i długotrwałą baterię, znajdziemy też w serii Galaxy A. Dobrym tego przykładem może być chociażby model Galaxy A13. Czy to rzeczywiście smartfon z mocną baterią, który będzie w stanie spełnić oczekiwania przeciętnego użytkownika?

  Samsung Galaxy A13, czyli jeden z najchętniej kupowanych smartfonów

  Jak wynika z badań przeprowadzanych przez międzynarodową firmę badawczą zajmującą się sprzedażą detaliczną w Polsce, w okresie od kwietnia do czerwca 2022 to właśnie Galaxy A13 był jednym z najczęściej nabywanych smartfonów z Androidem na polskim rynku. Brzmi to dość obiecująco i już samo spojrzenie na ten telefon może wystarczyć, by domyślić się, co stoi za tak dobrym wynikiem.

  Galaxy A13 to smartfon z dużym ekranem, który w dodatku zwraca uwagę minimalistycznym, bardzo nowoczesnym designem. Cieniutkie ramki pozwolą w pełni korzystać z obrazu oferowanego przez zaawansowany wyświetlacz, a zaokrąglone rogi i miłe w dotyku wykończenie obudowy sprawia, że urządzenie dobrze leży w dłoni. Oprócz tego producent zaoferował możliwość kupna smartfona w różnych wersjach kolorystycznych, a jak wiadomo, wielu użytkowników walory wizualne stawia na pierwszym miejscu. Czasem to nawet wygląd samego telefonu może przesądzić o decyzji o zakupie.

  Najważniejsze parametry Galaxy A

  No dobrze, ale co takiego ma w sobie Galaxy A13, że cieszy się dużym uznaniem? Jak już wspominaliśmy, to smartfon z dużym ekranem o przekątnej 6,6 cala. Wyświetlacz Infinity-V oferuje w dodatku jakość obrazu FHD+, co oznacza bardzo przyjemne wrażenia dla naszych oczu w trakcie oglądania materiałów wideo czy też po prostu wracania do wcześniej wykonanych zdjęć.

  A jeżeli już o zdjęciach mowa – oprócz tego znajdującego się z przodu (8MP), na pleckach urządzenia znajdziemy aż cztery aparaty. Są to aparat macro 2MP, ultraszerokokątny aparat 5MP, aparat głębi ostrości 2MP oraz oczywiście aparat główny 50MP. W tym przypadku można powiedzieć, że ilość idzie w parze z jakością, ponieważ tworząc fotografie przy pomocy Galaxy A13, bez problemu uwiecznimy ważne dla nas momenty. Niezależnie od tego, czy chcemy uchwycić szeroką panoramę, czy może szczególnie skupić się na wybranym detalu, smartfon staje na wysokości zadania i może zapewnić efekty, które zadowolą wielu użytkowników.

  No dobrze, ale czy to także smartfon z mocną baterią? Z całą pewnością możemy go zakwalifikować do tej kategorii, ponieważ znajdziemy tutaj baterię o typowej pojemności 5000 mAh. Ta powinna nam w zupełności wystarczyć przy codziennym użytkowaniu smartfona bez konieczności podpinania go do ładowarki przez wiele godzin.

  Tym samym Galaxy A13 jawi się jako smartfon, który warto rozważyć, jeżeli poszukujemy urządzenia nowoczesnego, praktycznego i ładnego wizualnie jednocześnie.

  Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

  Nowe