More

  Najnowszy PC Cooler Master już wkrótce w Europie – Poznaj Cooling X

  Nowy model PC od znanej firmy Cooler Master, słynącej z rozwiązań chłodzących i peryferiów, już niedługo trafi na europejski rynek. Co sprawia, że Cooling X wyróżnia się na tle konkurencji?

  Design i zaawansowane chłodzenie

  Cooler Master Cooling X przyciąga uwagę swoją minimalistyczną obudową o kompaktowych wymiarach, wykonaną z aluminium i ozdobioną efektownym podświetleniem LED RGB. Nie tylko estetyka, ale również funkcjonalność stoi tu na wysokim poziomie. Zaawansowany system chłodzenia wodnego z radiatorem 240 mm i dopasowaną pompą gwarantuje wydajność i cichą pracę nawet pod dużym obciążeniem.

   

  Cooler Master Cooling X

   

  Wnętrze dla wymagających

  Cooling X to nie tylko wygląd. Wewnątrz znajdziemy topowe komponenty: procesor AMD Ryzen 9 7950X3D, kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 4080, 64 GB pamięci RAM DDR5, oraz dwa nośniki PCIe 4.0 NVMe M.2 o pojemności 2 TB. To sprzęt stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, idealny dla graczy i profesjonalistów.

  Cooler Master na europejskim rynku

  Dyrektor generalny Cooler Master, Jimmy Sha, podkreśla zaangażowanie firmy w innowacje. Debiut Cooling X w Europie ma być dowodem na to, że firma nie ustaje w dążeniu do technologicznego postępu. Cena komputera, ustalona na 6999 euro, odzwierciedla jego wysoką jakość i zaawansowanie technologiczne.

  PEŁNA SPECYFIKACJA: 

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe