More

  Czy Twój ciśnieniomierz jest już inteligentny? Sprawdź Garmin Index BPM!

  Garmin wprowadza na polski rynek Index™ BPM, nowoczesne urządzenie do monitorowania ciśnienia tętniczego. Jest to pierwszy inteligentny ciśnieniomierz tej marki, który umożliwia użytkownikom sprawdzanie skurczowego i rozkurczowego ciśnienia krwi. Dzięki kompaktowej konstrukcji, Index BPM jest idealnym rozwiązaniem zarówno do użytku domowego, jak i w podróży.

  Index BPM – Kluczowe cechy i funkcjonalność

  Index BPM charakteryzuje się monochromatycznym wyświetlaczem, który natychmiast po wykonaniu pomiaru wyświetla wyniki. Urządzenie może być używane samodzielnie lub w połączeniu z aplikacją Garmin Connect, dzięki czemu możliwe jest synchronizowanie danych pomiarowych. W aplikacji użytkownicy mogą przeglądać historię pomiarów, ustawiać przypomnienia oraz oglądać raporty zdrowotne obejmujące okresy 7 dni, 4 tygodni i rok.

  Garmin Index BPM
  Garmin Index BPM

  Dzięki regulowanemu mankietowi urządzenie pasuje na ramiona o obwodzie od 22 do 42 cm. Index BPM pozwala na stworzenie do 16 indywidualnych profili, co umożliwia wielu użytkownikom monitorowanie swoich pomiarów i synchronizację danych z własnym kontem Garmin Connect.

  Urządzenie jest zasilane czterema bateriami AAA, które gwarantują do 9 miesięcy użytkowania bez potrzeby wymiany. Index BPM jest dostępny u autoryzowanych dealerów Garmin w sugerowanej cenie detalicznej 179€, czyli na Polskim rynku najpewniej będzie to koszt w okolicach 1000 zł.

  Garmin Index BPM – Informacje dodatkowe

  Zawsze należy stosować się do instrukcji użytkowania dołączonych do urządzenia. Index BPM nie jest przeznaczony do diagnozowania czy leczenia chorób. Nie jest również przeznaczony do użytku przez dzieci poniżej 18 roku życia. Aplikacja Garmin Connect, używana razem z Index BPM, nie jest urządzeniem medycznym i służy tylko do wyświetlania i przechowywania danych zdrowotnych.

  Nowe