Epic Games Store udostępnił 8 gier za darmo

W sklepie Epic Games Store pojawiły się dziś kolejne bezpłatne gry. Tym razem jest to aż 8 tytułów, które za darmo możemy przypisać do swojego konta. Wśród nich znalazł się wspominany w przeciekach ARK: Survival Evolved.

Szykuje się bardzo przyjemny długi weekend. Gracze mogą już pobrać na swoje komputery bardzo fajny zestaw gier. Przede wszystkim jest to wyczekiwany tytuł ARK: Survival Evolved. Do oferty bezpłatnych gier trafiło też Samurai Shodown Collection, które składa się aż z siedmiu tytułów.

Darmowe gry na Epic Games Store

Zgodnie z przeciekami, które pojawiły się kilka tygodni temu w internecie, gra ARK: Survival Evolved miała trafić do graczy w zeszłym tygodniu. Okazało się jednak, że właściciele Epic Games musieli zdecydować się na małe zmiany planów, na które wpływ miały ostatnie wydarzenia z USA.

Za darmo do swojej kolekcji możemy przypisać też Samurai Shodown NeoGeo Collection, która składa się z kilku tytułów: Samurai Shodown, Samurai Shodown II, Samurai Shodown III: Blades of Blood, Samurai Shodown IV: Amakusa’s Revenge, Samurai Shodown V, Samurai Shodown V Special oraz Samurai Shodown V Perfect.

Pamiętajcie też, że dziś o godzinie 22:00 odbędzie się w końcu prezentacja PS5: The Future of Gaming.

Aktualizacja: W sklepie Epic Games Store znajdziecie jeszcze jedną darmową grę: Sludge Life. Dostępna będzie za darmo do 28.05.2021.

Źródło: Epic Games

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Chips
Chips
1 rok temu

9 gier. Jest jeszcze Sludge Life