GoPro zaprezentowało najnowszą, sportową kamerkę Hero 10 Black. Wiemy już, że producent zastosował w niej nowy procesor oraz zapewnił możliwość nagrywania obrazu w rozdzielczości 5,3K. Czego jeszcze możemy się po niej spodziewać?
Nowe GoPro Hero 10 Black pracuje teraz dzięki autorskiemu procesorowi GP2, który zastąpił stosowany od modelu Hero 6 Black, czyli przez kilka lat układ GP1. Nowy procesor ma pozwolić na sprawną obsługę oraz rejestrowanie obrazu. Ma on też poprawić działanie interfejsu oraz zwiększyć możliwości w zakresie jakości nagrywanych materiałów.
GoPro Hero 10 Black – nowe funkcje
Na ten moment oficjalna cena kamery GoPro Hero 10 Black nie została jeszcze w Polsce potwierdzona. Za granicą została wyceniona na 499,99 dolarów, czyli około 2000 zł nie uwzględniając podatku.