Graj w gry z Xbox Game Pass bez konsoli! Potrzebujesz tylko telewizora Samsung

Xbox ma dla swoich fanów nie kqda gratkę. Gry dostępne bezpośrednio z chmury, bez potrzeby kupowania konsoli. Wszystko, co potrzebujesz to telewizor i kontroler. Aplikacja Xboxa ma działać na TV od Samsunga. To nie wszystkie nowości.

Nowy Xbox już w 2023r

Według zapowiedzi już w 2023 r. poznamy nowego, taniego Xboxa. Będzie się on różnił od typowej konsoli tym, że gry dostępne będą wyłącznie z chmury w ramach Xbox Cloud. Uługa ta jest już znana w Polsce. Dzięki niej zagramy na praktycznie dowolnym sprzęcie. Musimy mieć tylko abonament Game Pass Ultimate.

Jednak jest haczyk. Aplikacja będzie dostępna tylko w najnowszych telewizorach, począwszy od modeli produkowanych w 2022 r. To na nich będzie możliwość gry z chmury bez żadnych dodatkowych akcesoriów czy przystawek. Jedyne czego potrzebujesz to kontroler poprzez Bluetooth i już można zacząć rozgrywkę. Bez kupowania Xboxa. Jednak trzeba pamiętać, że w początkowej fazie telewizory obsłużą rozdzielczość 1080p. Na opcję ultra hd trzeba będzie jeszcze poczekać.

Dodatkowo, że w ramach Xbox Cloud oferowna będzie za darmo gra Fortnite, bez konieczności kupowania abonamentu Game Pass.

Xbox Cloud Gaming jeszcze więcej nowości

Microsoft zapowiada rozwój grania w chmurze. Xbox Cloud trafi do większej liczby krajów. Do tego pojawią się nowości obsługiwane przez system Windows 11 oraz przeglądarkę Edge.

Xbox Cloud ma działać wydajniej w niezmaksymalizowanym oknie przeglądarki. Udostępniona zostanie aplikacja kalibracji efektu HDR oraz Game Pass Widget i Controller Bar.

Xbox Cloud będzie miał gryziałać spoza Game Pass

Jak mówią oficjalne zapowiedzi Microsoftu, usługa grania w chmurze będzie obsługiwać nie tylko tytuły, które są dostępne w ramach Game Passa, ale też inne tytuły zakupione na własność w sklepie Xboxa.

Dostępne wersje demo gier

Project Moorcroft to wewnętrzna nazwa programu udostępniania gier demo w ramach Game Passa. I to te które jeszcze są w produkcji. Będziesz mógł w nie pograć przed premierą.

Do obsługi Xbox wykorzystujemy aplikację lub zgodną pzeglądarkę. Dzięki temu można cieszyć się dostępem do gif z Xboxa na całym przekroju sprzętów, od smartfonów, poprzez laptopy, skończywszy na telewizorach wyposażonych w stosowne aplikacje.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Oglądanie Apple TV na telewizorach LG Smart TV już możliwe

LG wprowadza nowe aplikacje od Apple na swoje telewizory...

Apple wypuszcza iOS 16.3. Jak przyspieszyć iPhone po aktualizacji?

Aktualizacja iOS 16.3 na Apple jest już dostępna. Użytkownicy...

Tryb akcji na iPhone 14 – jak go włączyć i z niego korzystać

Nie każdy wie, że nowe modele iPhone’a 14 od...

Canon EOS R5 Mark II – aparat, który zechcesz mieć

Canon EOS R5 Mark II to nadchodzący następca pełnoklatkowego...

Na co zwrócić uwagę kupując kamery kopułkowe?

Kamery kopułkowe są jednym z popularniejszych rozwiązań do monitorowania...

Czy na Islandii można latać dronem?

Islandia jest pięknym krajem, pełnym niezwykłej przyrody i krajobrazów,...
0
Would love your thoughts, please comment.x