Graj w gry z Xbox Game Pass bez konsoli! Potrzebujesz tylko telewizora Samsung

Xbox ma dla swoich fanów nie kqda gratkę. Gry dostępne bezpośrednio z chmury, bez potrzeby kupowania konsoli. Wszystko, co potrzebujesz to telewizor i kontroler. Aplikacja Xboxa ma działać na TV od Samsunga. To nie wszystkie nowości.

Nowy Xbox już w 2023r

Według zapowiedzi już w 2023 r. poznamy nowego, taniego Xboxa. Będzie się on różnił od typowej konsoli tym, że gry dostępne będą wyłącznie z chmury w ramach Xbox Cloud. Uługa ta jest już znana w Polsce. Dzięki niej zagramy na praktycznie dowolnym sprzęcie. Musimy mieć tylko abonament Game Pass Ultimate.

Jednak jest haczyk. Aplikacja będzie dostępna tylko w najnowszych telewizorach, począwszy od modeli produkowanych w 2022 r. To na nich będzie możliwość gry z chmury bez żadnych dodatkowych akcesoriów czy przystawek. Jedyne czego potrzebujesz to kontroler poprzez Bluetooth i już można zacząć rozgrywkę. Bez kupowania Xboxa. Jednak trzeba pamiętać, że w początkowej fazie telewizory obsłużą rozdzielczość 1080p. Na opcję ultra hd trzeba będzie jeszcze poczekać.

Dodatkowo, że w ramach Xbox Cloud oferowna będzie za darmo gra Fortnite, bez konieczności kupowania abonamentu Game Pass.

Xbox Cloud Gaming jeszcze więcej nowości

Microsoft zapowiada rozwój grania w chmurze. Xbox Cloud trafi do większej liczby krajów. Do tego pojawią się nowości obsługiwane przez system Windows 11 oraz przeglądarkę Edge.

Xbox Cloud ma działać wydajniej w niezmaksymalizowanym oknie przeglądarki. Udostępniona zostanie aplikacja kalibracji efektu HDR oraz Game Pass Widget i Controller Bar.

Xbox Cloud będzie miał gryziałać spoza Game Pass

Jak mówią oficjalne zapowiedzi Microsoftu, usługa grania w chmurze będzie obsługiwać nie tylko tytuły, które są dostępne w ramach Game Passa, ale też inne tytuły zakupione na własność w sklepie Xboxa.

Dostępne wersje demo gier

Project Moorcroft to wewnętrzna nazwa programu udostępniania gier demo w ramach Game Passa. I to te które jeszcze są w produkcji. Będziesz mógł w nie pograć przed premierą.

Do obsługi Xbox wykorzystujemy aplikację lub zgodną pzeglądarkę. Dzięki temu można cieszyć się dostępem do gif z Xboxa na całym przekroju sprzętów, od smartfonów, poprzez laptopy, skończywszy na telewizorach wyposażonych w stosowne aplikacje.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Łojotokowe zapalenie skóry – podstawowe informacje

Wśród problemów skórnych, z którymi pacjenci zwracają się do...

Wymiana uszkodzonej szybki w telefonie

Telefon to nieodzowny towarzysz naszego życia. Mamy go ze...

Zegarki Seiko Prospex – stworzone do sportów ekstremalnych. Sprawdź, jak wybrać idealny model dla siebie

Zegarki Seiko Prospex przekraczają kolejne limity. I kiedy zdawać...

Poznajmy Samsung Galaxy A33 5G

Zakup nowego telefonu to z reguły spory wydatek, dlatego...

Serwis Apple – Warszawa

Ogromna popularność urządzeń sygnowanych nadgryzionym jabłkiem wynika z kilku...

Allegro wprowadza dodatkową opłatę od każdej sprzedaży. Nie chodzi tu o prowizję

Allegro, największa i bardzo znana platforma handlowa właśnie zdecydowała...
0
Would love your thoughts, please comment.x