More

  Haier prezentuje nową chłodziarko-zamrażarkę A3FE742CMJ z serii 70

  Nowoczesna chłodziarko-zamrażarka Haier wyposażona została w wiele praktycznych funkcji i rozwiązań, które ułatwiają życie domownikom, a także pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Pomimo swoich stosunkowo niewielkich gabarytów chłodziarko-zamrażarka z serii 70 charakteryzuje się dużą pojemnością przy jednoczesnym niewielkim zużyciu energii. 

  Chłodziarko-zamrażarka Haier A3FE742CMJ z serii 70 to połączenie nowoczesnej stylistyki, ergonomicznej konstrukcji, praktycznej funkcjonalności i najnowszych rozwiązań technologicznych. To właśnie dzięki innowacjom Fresher Techs® nie musisz już wybierać pomiędzy świeżością a wygodą.

  Łatwo dostępna przestrzeń chłodnicza

  Przechowujesz dużą ilość żywności i brakuje Ci przestrzeni? Chłodziarko-zamrażarka od Haier jest  odpowiedzią na potrzeby wszystkich tych osób, które lubią czuć się w kuchni swobodnie, mając zawsze świeże składniki w zasięgu ręki. Dzięki swojej imponującej pojemności wynoszącej 436 litrów (chłodziarka 307 l, zamrażarka 129 l) z łatwością sprosta wymaganiom wszystkich domowników. Chłodziarka została skonstruowana tak, aby na szerokości 70 cm zmieścić wszystko czego potrzebujesz.

  Szuflady Easy Access to gwarancja łatwego dostępu do zawartości całej zamrażarki, oraz lepsza widoczność wszystkich zamrożonych produktów. Testy dowiodły, że system prowadnic w szufladach Easy Access może wytrzymać otwieranie i zamykanie związane z codziennym użytkowaniem ponad 50 000 razy. Metalowe wzmocnienie prowadnic w modelu A3FE742CMJ to rozwiązanie na lata.

  Warzywa i owoce stanowią podstawę zdrowego odżywiania. Dlatego też Haier zadbał o to, abyś cieszył się ich świeżością jak najdłużej. Strefa Humidity Zone w urządzeniach serii 70 zapewnia przechowywanie owoców i warzyw w optymalnej dla nich wilgotności wynoszącej 90%, oraz  dba o odpowiednią cyrkulację chłodnego powietrza. Ta innowacja spod znaku Fresher Tech® nie tylko przedłuża przydatność do spożycia owoców i warzyw, ale także pozwala zatrzymać w nich aromaty i składniki odżywcze.

  Innowacyjne rozwiązania z rodziny Fresher Tech® znalazły zastosowanie także w niezwykle uniwersalnej pięciofunkcyjnej komorze MyZone. Co to oznacza? Wystarczy jedno dotknięcie, aby dostosować temperaturę komory do rodzaju przechowywanej żywności. W zależności od aktualnych potrzeb można wybrać opcje szybkiego chłodzenia, komory 0°C gwarantującej świeżość produktów, temperatury idealnej dla owoców morza, przechowywania w odpowiedniej wilgotności warzyw i owoców lub rozmrażania. Komora MyZone zapewnia optymalne warunki przechowywania produktów dzięki ustawieniu temperatury w zakresie od -3°C do 5°C.

  Najnowocześniejsze technologie chłodnicze

  Funkcja Daylight to jeszcze więcej światła dla większej wygody w działaniu. Mocne diody zapewniają oświetlenie o doskonałym natężeniu i jasności, równomierne dla całej powierzchni. Przeglądając zawartość podczas wkładania lub wyjmowania żywności nie natkniesz się już na ciemne zakamarki. Chłodziarko-zamrażarka A3FE742CMJ posiada nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED, a także system sterowania elektronicznego.

  Wszystkie chłodziarko-zamrażarki z serii 70 wyposażone zostały w stylowy, cyfrowy wyświetlacz dotykowy, który sprawia, że zmiana wewnętrznych ustawień jest łatwa i intuicyjna. Teraz możesz w prosty sposób kontrolować temperaturę i inne ustawienia, bez potrzeby otwierania drzwi. Wygodne, prawda?

  Higieniczna przestrzeń chłodnicza chroni zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Jak? Wyjątkowa technologia antybakteryjna ABT® firmy Haier wykorzystuje światło ultrafioletowe, które zapobiega rozwojowi bakterii w lodówce, co przekłada się na lepszą jakość i smak produktów – jeszcze dłużej!

  Dzięki innowacyjnej technologii Total No Frost odszraniane zamrażarki w ogóle nie jest potrzebne. Zautomatyzowany zawór świeżości Fresher Shield w Haier zmniejsza przepływ cieplejszego powietrza do zamrażarki, dlatego zapasy  utrzymują równomierną temperaturę zachowując smak i świeżość na dłużej. Jednocześnie, ze względu na inteligentny system pracy kompresora, wpływa na mniejsze zużycie energii.

  Planujesz wyjazd? Praktycznym rozwiązaniem na okres nieobecności będzie zastosowanie energooszczędnego trybu wakacyjnego. Tryb ten pozwala zmniejszyć zużycie energii przy jednoczesnym utrzymaniu normalnej pracy zamrażalnika.

  Chłodziarko-zamrażarka Haier A3FE742CMJ z serii 70 posiada wydajność energetyczną na poziomie A++ i zapewnia do 60% oszczędności energii w porównaniu do chłodziarek z certyfikacją A.

  Urządzenia z serii 70 wykorzystują sprężarkę inwerterową, dzięki czemu poziom hałasu generowanego przez model A3FE742CMJ wynosi zaledwie 38 dB(A). Specjalnie zaprojektowane oprogramowanie czuwa nad efektywnym wykorzystaniem sprężarki oraz mniejszym zużyciem energii przez chłodziarko-zamrażarkę.

  Więcej informacji o serii 70 można znaleźć na stronie:  https://www.haier-europe.com/pl_PL/web/pl/seria-70

  Chłodziarko-zamrażarka Haier A3FE742CMJ dostępna jest w sklepie internetowym Electro.pl i sieci Media Expert w cenie około 2999 zł.

  Źrodło: Informacja prasowa

  Nowe