More

  Pierwszy składany iPhone – debiut opóźniony

  Apple napotyka kolejne wyzwanie na drodze do wprowadzenia na rynek swojego pierwszego składanego smartfona. Najnowsze raporty wskazują, że długo wyczekiwany, pierwszy w historii składany iPhone może nie doczekać premiery aż do 2027 roku.

  Składany iPhone –  premiera opóźniona

  W kontekście rosnącej popularności telefonów składanych brak oferty od Apple jest wyraźnie zauważalny. Wielu fanów marki z niecierpliwością czeka na moment, aż gigant z Cupertino przedstawi swoją wersję urządzenia z giętkim ekranem. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, oczekiwanie to zostanie jeszcze przedłużone. Może to być spowodowane dążeniem firmy do osiągnięcia perfekcji w nowych technologiach ekranu, mających na celu zminimalizowanie widoczności zagięć.

  Nowe technologie ekranu

  Sekretem, nad którym pracuje Apple, jest innowacyjna technologia ekranu, mająca zapewnić składanemu iPhone’owi przewagę nad konkurencją. Firma skupia się na rozwiązaniach, które pozwolą na osiągnięcie efektu ekranu wyglądającego na nieskazitelnie gładki, co może zrewolucjonizować sposób postrzegania składanych urządzeń mobilnych.

  składany iphone
  fot. stuff.tv

  Apple vs Samsung

  Przesunięcie premiery składanego iPhone’a daje Samsungowi, głównemu konkurentowi Apple w segmencie składanych telefonów, dodatkowy czas na ulepszenie swoich urządzeń z serii Galaxy Z. To z kolei stawia Apple przed dodatkowym wyzwaniem w kontekście rywalizacji technologicznej i innowacyjności. Czy pierwszy składany iPhone okaże się lepszym produktem niż te oferowane przez wprawionego już w boju Samsunga? Na to niestety będziemy musieli jeszcze długo poczekać

  źródło: stuff.tv

  Zobacz też:
  Jak zaznaczyć wiele zdjęć naraz na iPhone i iPad
  Piękna wpadka! Samsung chwali się filmem…nagranym iPhone 13 Pro Max
  iPhone 13 Pro w 2024: Czy warto?

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe