Poznajmy Samsung Galaxy A33 5G

0
1394

Zakup nowego telefonu to z reguły spory wydatek, dlatego też decyzja o jego nabyciu wymaga, chociażby małego rozeznania, co też oferuje rynek w danym przedziale cenowym. Nie jest tajemnicą, iż od lat numerem 1, jeśli chodzi o sprzedaż smartfonów pozostaje Samsung. W poniższym tekście przyjrzymy się jednemu z modeli tego koreańskiego producenta, a dokładnie serii A33

Samsung Galaxy A33 5G – co znajdziemy na pokładzie?

Przyglądając się poszczególnym smartfonom, szybko zauważymy, iż różnice pomiędzy nimi dotyczą często detali. Tak naprawdę od kilku lat w nowych smartfonach nie rosną już same ekrany, a parametry, których nie widać. Główne z nich to: ilość pamięci RAM oraz ilość GB do przechowywania zdjęć. Poprawia się również częstotliwość odświeżania ekranu i pojemność baterii. Natomiast funkcje telefonu takie jak dual SIM, tryb głośnomówiący, odbiornik GPS, zoom cyfrowy na nikim nie robią już wrażenia.
Standardem staje się coraz więcej rozwiązań, które jeszcze 3-4 lata temu były super nowością. Dlatego też producentom coraz trudniej zaimponować klientom. Myśląc o zakupie telefonu, coraz częściej kierujemy się sentymentem dla danej marki, albo bardzo konkretnymi funkcjami, na których nam szczególnie zależy.
Może to być np. doskonały aparat umożliwiający robienie perfekcyjnie nasyconych selfie.

Przyjrzyjmy się bliżej co oferuje nasz Samsung Galaxy A33 5G?. Otrzymał on nowoczesny wyświetlacz Super AMOLED. Ekran to 6,4 cala, o rozdzielczości 2400×1080. Wszystko to działa w oparciu o system operacyjny Android 12. Na plus zaliczyć można jego zaktualizowane ustawienia prywatności urządzenia. Za wydajny procesor służy nam 8 – rdzeniowy Exynos 1280 (Papaya). Pozwala on płynnie wyświetlić każdą grę zapewniając doskonałe wrażenia wizualne.

Czym byłby dobry smartfon bez aparatów?. Tu mamy oczywiście przedni aparat i aparat tylny. Znajdziemy tutaj więc aparat, który automatycznie optymalizuje parametry fotografii (przez optyczną stabilizację obrazu). Optyczna stabilizacja obrazu to nie wszystko. Lampa błyskowa, aparat doskonała jakość zdjęć oraz obiektyw ultraszerokokątny. Trzeba przyznać, że pod względem jakości oferowanych zdjęć smartfony zrobiły w ostatnich latach duży progres. Do tego nie sposób nie wspomnieć o kamerze pozwalającej prowadzić rozmowy video w wysokiej jakości obrazu.

Co znajdziemy w nim ponadto? M.in. czujniki akcelerometr oraz zbliżenia. Producent zapewnia odtwarzacz video – filmy wodoodporność smartfon odporny na pył i kurz. Mamy tu również pełny pakiet technologii zapewniającej łączność do naszego Samsunga: 5G, Bluetooth, NFC, Wi-FI. O długość pracy urządzenia zadba pojemna bateria 5000 mAH.

Czytnik linii papilarnych, ładowanie bezprzewodowe, głośniki stereo i obiektyw ultraszerokokątny

Do listy pożądanych i często używanych funkcji zaliczymy z pewnością czytnik linii papilarnych, który skutecznie zabezpiecza nasz smartfon przed dostępem niepożądanych osób. To wygodne odblokowanie telefonu pozwala zapomnieć na dobre o dotychczas używanych kodach.

Podsumowując Galaxy A33 5G wart jest rozważenia

Powoli zbliża się końcówka roku 2022, a wraz z nią pojawią się co najmniej 2-3 okazje do zakupu nowego smartfona. Pierwsza to Black Friday, następnie Mikołajki i oczywiście okres świąt Bożego Narodzenia.
Niewykluczone, że sprzedawcy, zarówno operatorzy komórkowi, jak i sklepy RTV przygotują na te okazji specjalny cennik, aby skusić do zakupu wszystkich, którzy właśnie rozważają nowego smartfona. Samsung Galaxy A33 5G z pewnością jest jedna z opcji godnych rozważenia.

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj