More

  Premiera Switch 2 – co przygotowuje Nintendo na 2025?

  Liczne doniesienia sugerują opóźnienie premiery konsoli Nintendo Switch 2 na rok 2025. Podczas corocznych obchodów Dnia Pokémon, Nintendo wraz z Game Freak zaprezentowało „Pokémon Legends Z-A„, które ma zadebiutować w 2025 roku.

  Nintendo zazwyczaj odnosi się do swoich konsol jako do jednego systemu, co czyni ostatnie ogłoszenie wyjątkowo interesującym. Zmiana opisu w oficjalnym zwiastunie, który pierwotnie wspominał o wielu systemach, dodatkowo podsyca spekulacje. Pomimo że Nintendo posiada w sprzedaży Switch oraz Switch Pro, to nowa wzmianka może wskazywać na rozszerzenie linii produktów o Switch 2.

  nintendo switch

  Oczekiwania wobec nowej konsoli

  Switch 2 już wzbudza duże oczekiwania, zwłaszcza po doniesieniach z ubiegłego roku, które sugerowały, że konsola została zaprezentowana na Gamescom 2023 z grami takimi jak The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild, oferując wizualizacje porównywalne z aktualnymi konsolami Sony i Microsoftu. Plotki mówią również o wysyłce zestawów deweloperskich do kluczowych studiów partnerskich, co miałoby zapewnić gotowość konsoli do premiery w drugiej połowie 2024 roku.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i rowerowi. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne

  Nowe