More

  Ricki Morty – pozostałe odcinki 4 sezonu dostępne już teraz?

  Rick i Morty to popularny serial animowany pokazujący przygody szalonego i uzależnionego od alkoholu naukowca Ricka Sancheza. Razem ze swoim wnukiem Mortym, obaj podróżują w odległych galaktykach i alternatywnych rzeczywistościaciach.

  To co z tymi odcinkami?

  W połowie maja ujawniono datę rzekomej premiery ostatnich odcinków 4 sezonu. Miał być to 16 czerwca. Jednak Netflix postanowił zaskoczyć fanów i wypuścił odcinki już teraz, a dokładniej wczoraj (10 czerwca). Odcinki oczywiście można obejrzeć na platformie Netflix. W Stanach Zjednoczonych odcinki zadebiutowały jeszcze w maju, czyli ponad tydzień temu.

  Odcinki

  • Odcinek 6 – Nierickujące opowieści Morty’ego

  Rick i Morty zostają uwięzieni w wyglądającym jak pełen pasażerów pociąg urządzeniu narracyjnym, które tworzy historie o Ricku. Jak z tego wysiąść?

  • Odcinek 7 – Promorteusz

  Przyklejający się do twarzy obcy wywołują pewne problemy na linii R$ick-Morty. Co gorsza, po powrocie do domu okazuje się, że Summer została w świecie kosmitów.

  • Odcinek 8 – Odcinek z kadzią z kwasem

  Morty chce, żeby Rick zbudował mu urządzenie pozwalające mu zapisywać stan życia jak w grach. No i oczywiście pojawia się tytułowa kadź z kawasem.

  • Odcinek 9 – Zamortyzowana cywirickacja

  Jerry wybiera się na biwak wraz z całą rodziną. Na miejscu robi się jednak trochę dziwnie, gdy Rick odkrywa, że zapłodnił planetę.

  • Odcinek 10 – Skymorter, Odrickdzenie

  Dwie Beth, sponsorowana spalarnia planet i znajomi z przeszłości zmuszają Ricka i jego rodzinę do „odstawienia Gwiezdnych Wojen”, żebyocalić Ziemię.

  Nowe