Kasa za granie w gry. Sony prezentuje program PlayStation Stars

PlayStation Stars to przedstawiony niedawno przez Sony program lojalnościowy dostępny na konsolach PlayStation. Założenie jego jest mega proste — grasz i zdobywasz punkty lojalnościowe. Te zdobyte możesz następnie zamienić na doładowania portfeli PS Store, wybrane gry wideo, ale też inne nagrody. Interesujące…

Sony PlayStation Stars

Załóżmy, że grasz w swoją ulubioną grę. Po jakimś czasie otrzymujesz za to punkty lojalnościowe, które potem możesz wymienić na nagrody. Fajnie, prawda? Co więcej, takich punktów może być całkiem sporo, a dzięki temu dostępnych nagród jest wiele i stają się one coraz lepsze. Możemy na przykład zrobić wymianę na doładowanie portfela do PS Store w wysokości 50 złotych. Teraz możemy kupić dawno oczekiwany dodatek.

Co więcej, będzie to możliwe jeszcze w tym roku na konsolach PlayStation. Sony właśnie przedstawił pierwszy program lojalnościowy z własną wirtualną walutą. To właśnie wspomniane punkty lojalnościowe, możliwe do zdobycia w zamian za regularnie granie na konsoli, ale nie tylko, gdyż niektóre z nich są unikalne i dostaniemy je za wyzwania organizowane wewnątrz konkretnych produkcji.

Punkty lojalnościowe programu PlayStation Stars dostępne będą dla każdego właściciela konsol Sony. Nie tylko dla tych osób opłacających abonament PS Plus dowolnego poziomu, ale też dla tych, którzy aktualnie będą bez aktywnej subskrypcji. Każdy gracz zdobyć może konkretną pulę punktów co miesiąc. Jedyne co musi to uruchomić swoje ulubione dowolne gry.

Oprócz tego w PlayStation Stars znajdziemy także unikalne wyzwania powiązane z konkretnymi tytułami. Punkty lojalnościowe znajdą się na naszym koncie np. dzięki wygranej w jakimś sieciowym turnieju. Posiadacze aktywnego abonamentu PS Plus będą mieli bonus w postaci dodatkowych punktów lojalnościowych za każdy produkt kupiony w PS Store. Nie znane są szczegóły co do ilości, ale zapewne będą zależne od wydanej kwoty.

Następnie punkty będziemy mogli dowolnie przeznaczyć na konkretne, dostępne nagrody. Jednak można się domyślić, że będą miały one także termin „użycia”, a gdy ten minie zapewne wygasną i trzeba będzie je zbierać na nowo.

Mimo wszystko to fajne urozmaicenie ze strony Sony.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Nowy smartfon od Huawei już w Polsce

Chwilę po premierze na rynkach światowych, również u nas...

Geolokalizacja w telefonach – przydatna funkcjonalność czy niebezpieczeństwo?

Obecnie niemalże 99% urządzeń mobilnych jest wyposażonych w nowoczesne...

Abonament radiowy za posiadanie radia w aucie. Kto nie płaci, czeka go kara

Radio w aucie ma chyba każdy posiadać samochodu. Jednak...

Cyfrowe pozwolenie na pobyt w Polsce. Kto może z niego skorzystać?

Polska jako pierwszy kraj w Unii Europejskiej wprowadza w...

Hosting serwerów – jak działa i kiedy jest niezbędny?

Prowadzisz własną firmę i chcesz stworzyć funkcjonalną stronę internetową?...

Pozycjonowanie lokalne – co to właściwie znaczy i jak to zrobić dobrze?

Zazwyczaj przedsiębiorca chce, by o jego produkcie dowiedziało się...
0
Would love your thoughts, please comment.x