More

  Wymiana szybki w telefonie. Ile kosztuje?

  Naprawa telefonu nieraz spędza sen z powiek jego użytkownikom. Dzieje się to dlatego, że współczesne smartfony są naszpicowane technologią i każda usterka niesie za sobą spore koszty. Najczęstszą przyczyną uszkodzeń okazuje się być stłuczenie, do którego dochodzi losowo. Zapewne niejednemu z Was nieraz zdarzyło się, że telefon po prostu wypadł z kieszeni. Takie upadki kończą się niestety często potrzebą wymiany szybki. Ile kosztuje taka usługa?

  Przyznajmy to szczerze, są przypadki kiedy na naprawę telefonu trzeba wydać naprawdę sporo. Na ostateczną cenę wpływa nie tylko rodzaj uszkodzenia, ale również lokalizacja serwisu. Zazwyczaj ciężko jest znaleźć specjalistów z dużych miast, u których koszt usługi będzie rozsądny. Jednak jeśli tylko dobrze poszukamy, wymiana szybki iPhone cena nie zwali nas z nóg.

  Gdzie wymienić szybkę w telefonie

  Gdy znajdziemy już odpowiedni serwis, z którym chcemy współpracować i powierzyć mu swój smartfon, rusza proces naprawy. Zbita lub pęknięta szybka zazwyczaj jest wymieniana w ciągu kilku godzin. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak bardzo obłożony jest nasz serwis i ilu klientów aktualnie posiada. Jeśli chodzi o koszt usługi, to jest on zróżnicowany w zależności od stanu telefonu oraz jego modelu. Trzeba liczyć się z tym, że naprawa nowszych modeli może być nieco droższa od tych będących już jakiś czas na rynku.

  Należy także pamiętać, że nawet najgorzej wyglądająca usterka może być niegroźna dla naszego telefonu. Uszkodzenie szybki nie zawsze oznacza, że smartfon nie będzie nadawał się do użytku. Najlepiej, jeśli przed jego oddaniem, zadzwonimy do punktu naprawczego i przedstawimy naszą sytuację. Specjalista dokona wstępnej wyceny naprawy, a my będziemy wiedzieli, ile mniej więcej będzie to kosztowało. Oczywiście warto tu nadmienić, że podana kwota może różnić się od finalnej, gdyż ma ona tylko charakter informacyjny.

  Ostateczny koszt całej usługi będziemy mogli poznać dopiero po dokładnych oględzinach uszkodzonego telefonu. Jednak zazwyczaj kwota i tak jest niewielka w porównaniu do zakupu całkiem nowego urządzenia.

   

  Nowe