Wymiana szybki w telefonie. Ile kosztuje?

Naprawa telefonu nieraz spędza sen z powiek jego użytkownikom. Dzieje się to dlatego, że współczesne smartfony są naszpicowane technologią i każda usterka niesie za sobą spore koszty. Najczęstszą przyczyną uszkodzeń okazuje się być stłuczenie, do którego dochodzi losowo. Zapewne niejednemu z Was nieraz zdarzyło się, że telefon po prostu wypadł z kieszeni. Takie upadki kończą się niestety często potrzebą wymiany szybki. Ile kosztuje taka usługa?

Przyznajmy to szczerze, są przypadki kiedy na naprawę telefonu trzeba wydać naprawdę sporo. Na ostateczną cenę wpływa nie tylko rodzaj uszkodzenia, ale również lokalizacja serwisu. Zazwyczaj ciężko jest znaleźć specjalistów z dużych miast, u których koszt usługi będzie rozsądny. Jednak jeśli tylko dobrze poszukamy, wymiana szybki iPhone cena nie zwali nas z nóg.

Gdzie wymienić szybkę w telefonie

Gdy znajdziemy już odpowiedni serwis, z którym chcemy współpracować i powierzyć mu swój smartfon, rusza proces naprawy. Zbita lub pęknięta szybka zazwyczaj jest wymieniana w ciągu kilku godzin. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak bardzo obłożony jest nasz serwis i ilu klientów aktualnie posiada. Jeśli chodzi o koszt usługi, to jest on zróżnicowany w zależności od stanu telefonu oraz jego modelu. Trzeba liczyć się z tym, że naprawa nowszych modeli może być nieco droższa od tych będących już jakiś czas na rynku.

Należy także pamiętać, że nawet najgorzej wyglądająca usterka może być niegroźna dla naszego telefonu. Uszkodzenie szybki nie zawsze oznacza, że smartfon nie będzie nadawał się do użytku. Najlepiej, jeśli przed jego oddaniem, zadzwonimy do punktu naprawczego i przedstawimy naszą sytuację. Specjalista dokona wstępnej wyceny naprawy, a my będziemy wiedzieli, ile mniej więcej będzie to kosztowało. Oczywiście warto tu nadmienić, że podana kwota może różnić się od finalnej, gdyż ma ona tylko charakter informacyjny.

Ostateczny koszt całej usługi będziemy mogli poznać dopiero po dokładnych oględzinach uszkodzonego telefonu. Jednak zazwyczaj kwota i tak jest niewielka w porównaniu do zakupu całkiem nowego urządzenia.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Oglądanie Apple TV na telewizorach LG Smart TV już możliwe

LG wprowadza nowe aplikacje od Apple na swoje telewizory...

Apple wypuszcza iOS 16.3. Jak przyspieszyć iPhone po aktualizacji?

Aktualizacja iOS 16.3 na Apple jest już dostępna. Użytkownicy...

Tryb akcji na iPhone 14 – jak go włączyć i z niego korzystać

Nie każdy wie, że nowe modele iPhone’a 14 od...

Canon EOS R5 Mark II – aparat, który zechcesz mieć

Canon EOS R5 Mark II to nadchodzący następca pełnoklatkowego...

Na co zwrócić uwagę kupując kamery kopułkowe?

Kamery kopułkowe są jednym z popularniejszych rozwiązań do monitorowania...

Czy na Islandii można latać dronem?

Islandia jest pięknym krajem, pełnym niezwykłej przyrody i krajobrazów,...
0
Would love your thoughts, please comment.x