More

  Xiaomi Mi Band 7 w weekendowej promocji. Ile zaoszczędzisz?

  Najnowsza inteligentna opaska Xiaomi właśnie jest na całkiem niezłej promocji. Mi Band 7, choć standardowo jest sporo droższy od poprzedniej wersji, to w weekendowej promocji jej cena staje się o wiele przyjemniejsza. Warto się pośpieszyć.

  Smart gadżety ubieralne są chyba najchętniej kupowanymi przez Polaków. Opaski Mi Band są cenione za podstawową funkcjonalność, a także przystępną cenę. Niestety wraz z każdym kolejnym rokiem wzrasta koszt ich zakupu. Opisywany model Xiaomi kosztuje w standardowej cenie 250 zł. To więcej niż cena Mi Band 6 w dniu jej premiery.

  Xiaomi Mi Band 7 w weekendowej promocji

  Z racji tego, że właśnie wystartowała sprzedaż nowej, to producent Xiaomi przygotował dla swoich klientów weekendową promocję. Każdy, kto zamówi opaskę w terminie do poniedziałku 18 lipca do godziny 23:59, zdobędzie 50 zł zniżki. Czyli oznacza to, że ostateczna cena nowego modelu Xiaomi Mi Band 7 wynosić będzie już tylko 199 złotych.

  Promocja ta obowiązuje oczywiście w oficjalnych sklepach Xiaomi, jednak nie tylko. Obniżona cena opaski dostępna jest także w sieciach handlowych i elektromarketach. Czas promocji jest ograniczony.

  Którą opaskę wybrać? Xiaomi Mi Band 7 czy Mi Band 6?

  Weekendowa promocja obniża cenę Mi Band 7 do 199 zł. Jednak czy warto kupić nowy model, skoro ubiegłoroczna opaska Mi Band 6 nadal jest dostępna w sprzedaży? I to jeszcze taniej? Jeśli dobrze poszukamy, to nabędziemy ją nawet w cenie 159 zł. Po 199 zł dostaniemy wersję wyposażoną w NFC do płatności zbliżeniowych.

  No więc czy warto dołożyć i mieć nowy model? Co zdobędziemy decydując się na Mi Banda 7? Otóż jest trochę zmian i to na lepsze. Warto tu wspomnieć o większym wyświetlaczu z przekątną 1,62”, czyli o 1/4 większy niż w modelu niżej. To głównie wpływa na wygodę użytkowania opaski, jednak nie zapominajmy, że będzie ona nieco cięższa. Jednak czy argument ekranu jest wystarczający? To już oceńcie sami, jednak nie czekajcie zbyt długo z decyzją, gdyż weekend zaraz się skończy a wraz z nim promocyjna cena urządzenia.

  Nowe