More

  Czy w internecie można zarabiać łatwo i przyjemnie? LeadStar przychodzi z odpowiedzią

  Programy afiliacyjne zwane inaczej programami partnerskimi są najprostszą metodą na monetyzację swoich działań w internecie. Nie wymagają większego wkładu czasowego, natomiast potrafią przynieść nam dość spore zyski.

  Programy partnerskie powinny w jak największym stopniu być dostosowane do tematyki naszej twórczości na prowadzonym przez nas blogu lub stronie. Możliwości współpracy afiliacyjnej są bardzo szerokie, nawet dla bardzo niszowych twórców. Każdy bez problemu może znaleźć spójne tematycznie programy, które uda się wpasować w tworzone treści. Często wystarczy kreatywnie podejść do tematów. To sprawi, że produktów i usług do polecania, nie zabraknie.

  Jakie programy partnerskie są warte uwagi?

  Jednym z ciekawszych programów partnerskich dostępnych na rynku, jest LeadStar.pl. Łączy on w sobie korzystne prowizje, łatwość obsługi czy przejrzysty panel administracyjny. Korzystanie z niego jest bardzo proste, wygodne i intuicyjne. Na dodatek LeadStar świetnie działa również w wersji mobilnej.

  Każda opcja jest bardzo przejrzyście wytłumaczona. Na każdym kroku spotykamy się z podpowiedziami, jak i kiedy korzystać z danych opcji, by zmaksymalizować zysk. Platforma przygotowała również wiele dodatkowych porad na przykład jak rozliczyć się z Urzędem Skarbowym na koniec roku. Twórcy platformy postanowili również stworzyć czarną listę partnerów, z którymi nie współpracują. Daje nam to znacznie większe bezpieczeństwo przy wyborze programów do reklamowania na stronie. Jest to świetna alternatywa dla takich sieci jak na przykład Google AdSense, które wypłaca stawkę jedynie za kliknięcia reklam.

  Łatwość obsługi, przejrzystość i dobry kontakt

  Platforma oferuje nam dostęp do niespełna 320 programów do współpracy w takich kategoriach jak: finanse, zakupy, telekomunikacja, ubezpieczenia czy turystyka. Przy każdym z nich wyświetlana jest: stawka CPS/CPL, oferowany produkt i wymiary banneru reklamowego stosowanego przez daną firmę z możliwością wyeksportowania plików do formatu CSV, XML czy HTML.

  Kwestia finansów też nie może być już bardziej przejrzysta i zrozumiała. Prowizję możemy wypłacić już od 1 zł i to w dowolnym momencie. Można też zlecić ją automatycznie – w przypadku osób fizycznych wypłata jest zlecana zawsze na koniec miesiąca, a dla firm można ustawić minimalny limit automatycznej wypłaty (1zł; 20zł; 50zł; 100zł). Przelew wysyłany jest na konto bankowe w kolejnym dniu roboczym od zlecenia wypłaty. LeadStar udostępnia nam w panelu szczegółowe dane dotyczące rozliczenia za dany miesiąc, a także podsumowanie naszych działań. Dodatkowo promując LeadStar w programie polecającym, możemy otrzymać 5% od każdego partnera na stałe.

  Panel współpracuje z największymi firmami w kraju takimi jak: Booking.com, Santander Bank, UPC, Vectra, Vivus, Alior Bank, Adidas, czy 50Style.

  Program Partnerski LeadStar wyróżnia także fakt świetnego kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za platformę. Zespół posiada też grupę dla swoich Wydawców, na której informuje o wszystkim, nad czym aktualnie pracują. Zespół LeadStar jest bardzo otwarty na wszystkie sugestie wydawców, dzięki temu wiele zmian w panelu miało miejsce właśnie dzięki sugestiom uzyskanym od partnerów.

  Jesteście zainteresowani? Zachęcamy do rejestracji w programie LeadStar.pl.

  Nowe