More

  Gigantyczny SAMSUNG już w sprzedaży!

  Nowy model telewizora Samsung o imponującej wielkości ekranu 98 cali, Neo QLED 4K QN100B, trafił na półki sklepowe, oferując niezrównane doświadczenie kinowe w domowym zaciszu. Jest to już trzecie urządzenie tej marki o tak dużej przekątnej dostępne w ofercie.

  Kiedyś ogromne telewizory były rzadkością, teraz jednak stanowią one chętnie wybierany element wyposażenia wielu domów. W ciągu ostatnich lat zauważalny jest wzrost popularności ekranów o przekątnej 65 cali i większych w Polsce.

  Neo QLED 4K QN100B

  Technologia i jakość obrazu Neo QLED 4K QN100B

  Model ten jest idealny dla tych, którzy pragną poczuć magię kina w swoim domu. Matryca Neo QLED o rozdzielczości 4K 120Hz oraz Quantum Mini LED zapewnia doskonałe podświetlenie i wyraziste detale. Udoskonalona luminancja oraz funkcja Quantum HDR gwarantują jasny obraz o wyraźnym kontraście. Procesor AI Quantum 4K dba o optymalizację obrazu na wielkim ekranie, a powłoka antyrefleksyjna zapobiega odbijaniu światła, dzięki czemu możemy cieszyć się ulubionymi filmami w każdych warunkach oświetleniowych. Certyfikat „Zweryfikowane przez PANTONE” ma świadczyć o wierności odwzorowania kolorów.

  Innowacje w zakresie dźwięku

  Dźwięk Quad Base o mocy 120 W oraz Dolby Atmos® (6.4.4CH) w połączeniu z wielokanałowymi głośnikami dostarczają kinowego doświadczenia dźwiękowego.

  Neo QLED 4K QN100B

  Funkcje Smart TV

  Tizen umożliwia dostęp do ponad 500 aplikacji, takich jak Netflix czy Disney+, oraz sterowanie innymi urządzeniami w domu.

  Nowoczesny design

  Eleganckie metaliczne wykończenie, smukły profil i atrakcyjny wygląd sprawiają, że nowy Samsung doskonale komponuje się z luksusowymi wnętrzami. Zestaw zawiera także uchwyt, który umożliwia montaż telewizora w sposób przypominający obraz.

  Neo QLED 4K QN100B

  Chętni mogą nabyć ten model w cenie 199 999 PLN, korzystając ze strony Samsunga.

  Poznaj inne modele 98-calowe od Samsunga

  W ofercie Samsunga dostępne są również dwa inne modele o tej samej przekątnej: QLED Q80C i Neo QLED QN90A. Wszystkie trzy modele zapewniają rozdzielczość 4K i funkcje Smart TV. Model QN90A, podobnie jak QN100B, korzysta z technologii Quantum Mini LED, natomiast Q80C oferuje m.in. bezpośrednie strefowe podświetlenie, które uwydatnia detale na ekranie.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe