More

  Moto Buds+ | Bose i Motorola prezentują wspólne dziecko

  Motorola wprowadziła na polski rynek nowe modele słuchawek – Moto buds i Moto buds+. Bezprzewodowe słuchawki douszne debiutują równocześnie z nową serią smartfonów Edge 50.

  Współpraca z Bose

  Słuchawki zostały zaprojektowane przy współpracy z firmą Bose. Moto buds+ wykorzystują technologię aktywnej eliminacji szumów, opracowaną przez Bose oraz korekcję dźwięku dostępną poprzez aplikację mobilną. Nick Smith z Bose komentuje: „Integracja naszej technologii Sound by Bose pozwala na bezproblemowe połączenie słuchawek z urządzeniami Motorola.”

  Motorola moto buds+

  Technicznie

  Buds+ posiadają podwójne przetworniki dźwięku, które zwiększają wyrazistość głosu i basów. Technologia Hi-Res Audio, której użyto, umożliwia odtwarzanie dźwięku w szerszym zakresie częstotliwości.

  Dodatkowo słuchawki są kompatybilne z technologią Dolby Head Tracking, dostępną w smartfonach Motorola Edge 50 Ultra i Edge 50 pro, co zapewnia użytkownikom naturalniejsze doświadczenie dźwiękowe.

  Buds, z kolei, oferują przetwornik o średnicy 12,4 mm, obsługę Hi-Res Audio oraz dostęp do funkcji personalizacji dźwięku przez nową aplikację.

  Funkcjonalności:

  Obydwa modele umożliwiają korzystanie z aktywnej eliminacji szumów, trybu adaptacyjnego, który rozpoznaje hałas z otoczenia, oraz trybu transparentnego, pozwalającego na słyszenie dźwięków zewnętrznych.

  Aplikacja integruje się z ekosystemem Motorola oferując szerokie możliwości konfiguracji słuchawek.

  Motorola moto buds

  Czas działania

  Moto Buds+ oferują 8 godzin odtwarzania dźwięku na jednym ładowaniu, z możliwością uzyskania dodatkowych 3 godzin po 10 minutach ładowania. W pełni naładowane etui pozwala na użytkowanie słuchawek przez 38 godzin.

  Moto Buds zapewniają do 9 godzin pracy oraz dodatkowe 2 godziny po krótkim ładowaniu. Słuchawki dostępne są w kilku kolorach, w tym grafitowym, różowej brzoskwini, srebrnym i zielonym bananie.

  Motorola Moto Buds – CENY

  Cena podstawowych Buds-ów wynosi 299 zł, a Buds+ są oferowane za 599 zł. Słuchawki można nabyć w sklepach takich jak RTV EURO AGD, Media Expert, Media Markt, X-KOM oraz online w eLenovo.

  W promocji związanej z premierą, przy zakupie smartfona Motorola Edge 50 Pro, klient może otrzymać Moto Buds+ gratis, rejestrując się na stronie promocji w okresie od 16 do 30 kwietnia 2024 roku.

  Zobacz też:
  Motorola Edge 50 Ultra | tak powinno się robić smartfony
  Nowe słuchawki Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 już dostępne!
  Jaki smartfon z gniazdem słuchawkowym w 2024?

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe