More

  Nowe słuchawki Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 już dostępne!

  Na targach CES 2024 Sennheiser zaprezentował nową generację flagowej serii słuchawek – Momentum True Wireless 4. Oprócz wysokiej jakości dźwięku, która jak podkreśla menedżer produktu Frank Foppe, od zawsze była głównym priorytetem, dodatkowo otrzymujemy produkt przepełniony nowymi technologiami. Na pokładzie m.in. Snapdragon Sound od Qualcomm, który ma zapewniać bezstratne przesyłanie dźwięku dzięki aptX Lossless, a także Bluetooth 5.4, Auracast i tryb ultraniskiego opóźnienia.

  Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 tw4

  Połączenie nowych technologii i brzmienia premium

  True Wireless 4 są przygotowane na przyjęcie Bluetooth LE Audio z LC3 i AURACAST – będzie to możliwe dzięki przyszłej aktualizacji oprogramowania. Słuchawki oferują do 7,5 godziny ciągłego słuchania, które można przedłużyć do 30 godzin za pomocą etui ładującego. Funkcja szybkiego ładowania zapewnia dodatkową godzinę słuchania po zaledwie 8 minutach ładowania. Etui wyposażone jest w złącze USB-C oraz obsługuje bezprzewodowe ładowanie Qi, zapewniając użytkownikom wygodę i elastyczność w ładowaniu. Sennheiser dba także o długoterminową wydajność baterii, wprowadzając tryb ochrony optymalizujący cykle ładowania.

  Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 tw4 Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 tw4

  Jakość w parze z komfortem

  Zintegrowany układ sześciu mikrofonów poprawia odbiór głosu i efektywność adaptacyjnej redukcji szumów. Adaptacyjny korektor dostosowuje dźwięk do strumieni audio, zapewniając spójność w muzyce, filmach, podcastach i grach. Słuchawki pozwalają na personalizację dźwięku dzięki aplikacji Smart Control, oferując funkcje takie jak strefy dźwięku i kontrola dźwięku.

  Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 tw4Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 tw4

   

  Cena i kolory

  MOMENTUM True Wireless 4 są dostępne w trzech kolorach: Black Copper, White Silver oraz Black Graphite, w cenie 1299 zł. Poprawiona konstrukcja wkładek dousznych i tunelu akustycznego chroni przed woskowiną, a rozbudowany bas i wyraźne średnie tony podkreślają audiofilską jakość dźwięku. Zestaw akcesoriów pozwala na idealne dopasowanie słuchawek, zapewniając komfort i stabilność.

  Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 tw4 Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 tw4

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i rowerowi. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne

  Nowe