More

  Nowy Xiaomi dostępny już na rynku polskim

  Najnowsza propozycja od chińskiego producenta smartfonów trafiła właśnie na rynek. Xiaomi 13 Lite od wczoraj jest już dostępny w sprzedaży w Polsce. Ile trzeba za niego zapłacić?

  Premiera Xiaomi 13 Lite — jaka cena

  Całkiem niedawno mogliśmy śledzić debiut dwóch propozycji producenta, czyli Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro. I choć nie minęło dużo czasu, to Xiaomi postanowiło znów zaskoczyć. Tym razem jest to także kolejny przedstawiciela nowej serii. Xiaomi 13 Lite, choć według nazwy skromniej wyposażony, wcale nie odstaje tak bardzo od poprzedników. Choć oczywiście jego niemałą zaletą będzie na pewno tu cena, która w wariancie 8 GB + 256 GB wynosi 2499 złotych.

  Promocja na Xiaomi 13 Lite na start

  Xiaomi przyzwyczaił nas do tego, że zazwyczaj w momencie premiery przygotowuje kuszącą promocję. Tak też było tym razem. Nabywcy Xiaomi 13 Lite osoby mogą skorzystać od 8 do 19 marca włącznie (lub do wyczerpania zapasów) oferty „cashback 250 zł”. Jest dostępna u operatorów, oraz w oficjalnych sklepach Xiaomi – mi-home.pl, mistore.pl i mimarkt.pl.

  źródło: Xiaomi Polska FB

  Xiaomi 13 Lite — czy warto?

  Według producenta ten telefon idealnie sprawdzi się w przypadku osób bardzo mobilnych, przede wszystkim dlatego, że ma niewielką wagę (171 g), oraz grubość 7,23 mm. Zakrzywiona obudowa ma powodować, że urządzenie będzie idealnie leżeć w dłoni. Wprawdzie jest ona szklana, jednak nie jest ona wodoodporna, tak jak w przypadku droższych modeli.

  Xiaomi 13 Lite dostępne jest w trzech kolorach obudowy — czarnym, niebieskim i różowym. Rożnica między nim a Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro to przede wszystkim inaczej osadzony aparat główny oraz aparat selfie. Warto dodać, że jest on podwójny. Zestaw 32 Mpix + 8 Mpix wspiera rozbudowane oprogramowanie, które ma być gwarancją idealnie wykonanego portretu, czy też popularnych selfie.

  Nowe