More

  Oppo Find N2 Flip nadchodzi. Premiera już jutro

  Już jutro będzie miała miejsce premiera najnowszego smartfona Oppo N2 Flip. Według obietnic producenta ma on udowodnić, że składane ekrany w telefonach to przyszłość. NA plus ma być także mocna specyfikacja oraz aparat Hasselblada. Co jeszcze o nim wiemy.

  Jeśli patrzeć na recenzje użytkowników to składane smartfony z serii Oppo Find N uchodzą za jedne z najlepszych smartfonów na rynku. I to wśród wszystkich modeli, również bez opcji składania. Jednak głównym problemem w rozpowszechnianiu ich była dostępność.  Telefonów nie można było kupić nigdzie poza Azją. Jednak w końcu doczekaliśmy się europejskiej premiery modelu Oppo N2 Flip, składanego pionowo.

  Wygoda użytkowania

  Według specyfikacji model Oppo N2 Flip zapewne uplasuje się w rankingu nieco niżej niż Oppo Find N, który można wykorzystywać jako tablet. Jednak dla osób kierujących się wygodą użytkowania oraz praktycznością, zapewne osiągnie podium. Mechanizm składania również zasługuje na brawa, gdyż wkomponowano tu zawias nowej generacji, który charakteryzuje się lżejszą, mniejszą i wytrzymalszą strukturą niż Find N.

  Dodatkowo trwałość zawiasu została potwierdzona certyfikatem TÜV Rhineland. Mówi on o tym, że nawet po 216 000 złożeniach i rozłożeniach, odkształcenia na ekranie są praktycznie niezauważalne.

  Serce OPPO Find N2 Flip stanowi zoptymalizowany układ MediaTek Dimensity 9000+. Ponadto zastosowano w nim najbardziej pojemną oraz wytrzymałą baterię, jaką można aktualnie dostać w pionowo składanych telefonach na rynku. Jakby tego było mało, mamy tu także funkcję szybkiego ładowania SUPERVOOCTM. OPPO nie zapomniało również o miłośnikach zdjęć i wyposażyło smartfon w foto i wideo na najwyższym poziomie. Pomogła w tym współpraca z marką Hasselblad (aparat główny 50 Mp i szerokokątny 8 Mp).

  Oficjalna premiera modelu Oppo Find N2 Flip będzie miała miejsce w środę, 15 lutego 2023 roku o godz. 15.30.

  Nowe