More

  Premiera OPPO Find X już niedługo. Wyciekły informacje o dostępnych kolorach

  Premiera szeroko opisywanych smartfonów Oppo Find X6 (Pro) już naprawdę niedługo. Nic więc dziwnego, że w czasie wyczekiwania ujawniane są kolejne informacje, na które z niecierpliwością czekają przyszli klienci. Dziś mamy dla Was dobrą wiadomość. Wiemy w prawdopodobnie jakich kolorach będą dostępne.

  Premiera OPPO Find X — kolory smarftonów

  Oppo Find X6 (Pro) najprawdopodobniej pojawi się na rynku w dwóch wariantach kolorystycznych, nie jak uważano dotychczas, że w trzech. Przyjrzyjmy się więc lepiej i zobaczmy, jak wyglądają one w rzeczywistości.

  Ostatnio wszystkich zaskoczyła informacja, że telefony będą dostępne jeszcze w tym miesiącu i prawdopodobnie będzie to w okolicach 30 marca.

  Z tego, co już wiadomo to w Oppo Find X6 znajdą się dwa procesory. Podstawowy model będzie pracował w układzie MediaTek Dimensity 9200, natomiast model PRO otrzyma Snapdragona 8 Gen 2. Ta informacja na obecną chwilę jest potwierdzona przez digital chat station.

  Wersja X6 Pro to także 50 Mpix aparat fotograficzny (w głównym obiektywie, ultraszerokokątnym, teleobiektywie). Wersja mniej bogatsza posiadać będzie 50 Mpix główny obiektyw oraz 50 Mpix obiektyw ultraszerokokątny i 32 Mpix teleobiektyw. Przód to32 Mpix kamera do selfie. Smartfony pracować będą na baterii o pojemności 5000 mAh z obsługą ładowania przewodowego 100 W, ale także bezprzewodowego 50 W.

  Jeśli natomiast chodzi o punkt główny tego artykułu, czyli kolory to według najnowszych doniesień będzie to zielona, zwana inaczej „Flying Spring Green”, a druga czarna, czyli „Cloud Ink Black”. Jest także wariant ze skórzanym tyłem, czyli „Desert Silver Moon”.

  źródło: gizmochina
  żródło: gizmochina

  Natomiast wersja Oppo Find X6 ma być dostępna zielona, czarna oraz złota. Ten telefon będzie też mniejszy i lżejszy niż wersja PRO z grubością na poziomie 8,96 mm i 207 gramami wagi.

  Nowe