Promocja na sprzęty domowe w Biedronce

Biedronka to obecnie jedna z popularniejszych sieci sklepów w Polsce. Można kupić tam niemal wszystko – od puszki Coca-Coli, na nożu składanym skończywszy. Dodatkowo na popularność sklepu wpływają stosunkowo niskie ceny wszystkich produktów.

Co jakiś czas do sklepu wprowadzane są specjalne oferty, które dostępne są oczywiście przez określony czas. Tak jest i w tym przypadku. Bieżąca oferta ważna jest dostępna od 15 do 28 czerwca tego roku lub do wyczerpania zapasów.

Warto wspomnieć, iż część przedstawionych niżej produktów dostępnych jest tylko w sklepach kategorii „III”. Aby sprawdzić, który sklep w naszej okolicy spełnia ten warunek, wystarczy wejść na oficjalną stronę (www.biedronka.pl). Tam należy skorzystać z zakładki „Nasze sklepy”, zaznaczyć odpowiednie filtry, wpisać nazwę swojego miasta i wyszukać.

Jakie produkty znajdziemy w ofercie?

  • Grill elektryczny (99 zł) – wyprodukowany został przez firmę Hoffen. Produkt cechuje m.in.: ładny wygląd, nieprzywierająca powłoka oraz antypoślizgowe nóżki, dzięki którym ilość ograniczeń co do miejsca postawienia grilla zostaje zmniejszona.
  • Wentylator kolumnowy (129 zł) – jest to nowocześniejszy wiatrak niż inne. Sterowany jest pilotem i za pomocą dotykowego panelu.
  • Opiekacz do kanapek (34,99 zł) – urządzenie to powraca co jakiś czas do sklepów. Jest sprawdzone w działaniu oraz proste w użyciu.
  • Blender kielichowy (79,90 zł) – Produkt z definicji służy do robienia koktajli i smoothie. Posiada półtoralitrowy dzbanek z miarką, zdejmowaną nasadkę z nożami oraz 2 stopnie prędkości obrotów.
  • Trymer do brody (79,90 zł) – jest to nieco innego rodzaju produkt niż pozostałe z listy. Urządzenie marki Remington występuje w dwóch modelach – Beard i Durablad. Pierwszy z nich przeznaczony jest do dłuższego zarostu, drugi zaś służy do modelowania.

Źródło: Biedronka

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Cooler Master Synk X — innowacyjny fotel oferujący nowy poziom immersji

Cooler Master już kilka miesięcy temu zapowiadał swój niecodzienny...

Kompaktowe lampy LED Zhiyun Molus

Chińska marka właśnie wzbogaciła swoją ofertę o kolejną propozycję...

Co wpływa na ceny nieruchomości w Polsce w 2023 roku?

Ceny nieruchomości w Polsce to temat, który od dłuższego...

Obiektywy Irix Cine dostępne z mocowaniem Fujifilm X

Irix do tej pory nie obejmował swoim wsparciem aparaty...

Kursy walut na żywo – jak można śledzić aktualne wahania na giełdzie?

Interesujesz się rynkiem walutowym już od dłuższego czasu? A...

Nowe, bardzo stylowe lampy LED klasy premium od Hobolite

Polski rynek fotograficzny wzbogacił się właśnie o nową markę...
0
Would love your thoughts, please comment.x