Promocja na sprzęty domowe w Biedronce

Biedronka to obecnie jedna z popularniejszych sieci sklepów w Polsce. Można kupić tam niemal wszystko – od puszki Coca-Coli, na nożu składanym skończywszy. Dodatkowo na popularność sklepu wpływają stosunkowo niskie ceny wszystkich produktów.

Co jakiś czas do sklepu wprowadzane są specjalne oferty, które dostępne są oczywiście przez określony czas. Tak jest i w tym przypadku. Bieżąca oferta ważna jest dostępna od 15 do 28 czerwca tego roku lub do wyczerpania zapasów.

Warto wspomnieć, iż część przedstawionych niżej produktów dostępnych jest tylko w sklepach kategorii „III”. Aby sprawdzić, który sklep w naszej okolicy spełnia ten warunek, wystarczy wejść na oficjalną stronę (www.biedronka.pl). Tam należy skorzystać z zakładki „Nasze sklepy”, zaznaczyć odpowiednie filtry, wpisać nazwę swojego miasta i wyszukać.

Jakie produkty znajdziemy w ofercie?

  • Grill elektryczny (99 zł) – wyprodukowany został przez firmę Hoffen. Produkt cechuje m.in.: ładny wygląd, nieprzywierająca powłoka oraz antypoślizgowe nóżki, dzięki którym ilość ograniczeń co do miejsca postawienia grilla zostaje zmniejszona.
  • Wentylator kolumnowy (129 zł) – jest to nowocześniejszy wiatrak niż inne. Sterowany jest pilotem i za pomocą dotykowego panelu.
  • Opiekacz do kanapek (34,99 zł) – urządzenie to powraca co jakiś czas do sklepów. Jest sprawdzone w działaniu oraz proste w użyciu.
  • Blender kielichowy (79,90 zł) – Produkt z definicji służy do robienia koktajli i smoothie. Posiada półtoralitrowy dzbanek z miarką, zdejmowaną nasadkę z nożami oraz 2 stopnie prędkości obrotów.
  • Trymer do brody (79,90 zł) – jest to nieco innego rodzaju produkt niż pozostałe z listy. Urządzenie marki Remington występuje w dwóch modelach – Beard i Durablad. Pierwszy z nich przeznaczony jest do dłuższego zarostu, drugi zaś służy do modelowania.

Źródło: Biedronka

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Samsung S21 FE vs S20 FE. Czy nowszy model jest warty dopłaty?

Szukasz nowego telefonu dla siebie lub swoich bliskich? Jednym...

Czym seria M Samsunga różni się od serii A?

Z roku na rok liczba wprowadzanych na rynek smartfonów...

Jak zainstalować presety do Adobe Lightroom?

Presety oraz profile do Adobe Photoshop Lightroom i Lightroom...

Wyjaśnienie RTP w sloty online

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest RTP w automatach,...

Pierwszy zwiastuj filmu John Wick: Chapter 4 już dostępny!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów serii John Wick....

Nowa wersja aplikacji Spotify na WatchOS

Posiadasz smartwatch z systemem WatchOS i korzystasz ze Spotify?...
0
Would love your thoughts, please comment.x