More

  Smartfonowy hit w nowej odsłonie cenowej – teraz o 300 zł taniej!

  HONOR, znana na całym świecie marka technologiczna, właśnie ogłosiła obniżkę ceny swojego flagowego modelu – HONOR Magic6 Lite. Od teraz, ten zaawansowany technologicznie smartfon jest dostępny za jedyne 1599 zł.

  To smartfon, który nie boi się wyzwań. Dzięki zastosowaniu ekranu AMOLED z HONOR Ultra-Bounce Anti-drop, telefon jest gotowy przetrwać upadek nawet z wysokości aż 1,5 metra. Co więcej, urządzenie może pochwalić się pięciogwiazdkowym certyfikatem odporności na upadki od prestiżowej międzynarodowej firmy SGS.

  Dobra bateria i aparat, który może Cię zaskoczyć

  Nie martw się o ciągłe ładowanie swojego telefonu. HONOR Magic6 Lite z baterią o pojemności 5300 mAh gwarantuje aż 2 dni pracy na jednym ładowaniu, zachowując 80% swojej kondycji nawet po 1000 cyklach ładowania.

  Potrójny system aparatów HONOR Magic6 Lite z głównym obiektywem o rozdzielczości 108 MP, szerokokątnym 5 MP i makro 2 MP, wspierany przez silnik wychwytywania ruchu, umożliwia uchwycenie każdego szczegółu.

  HONOR Magic6

  HONOR Magic6 Lite jest dostępny w trzech kolorach: czarnym, zielonym i pomarańczowym, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

  To smartfon, który nie tylko zwraca na siebie uwagę możliwościami, ale teraz również ceną. Obniżka to świetna wiadomość dla wszystkich, którzy szukają nowego urządzenia dla siebie. Telefon dostępny w Media Expert, RTV Euro AGD, X-Kom lub sieciach komórkowych Orange, Play i Plus.

  Źródło: Informacja prasowa

  Nowe