More

  Szukasz wideorejestratora? Nowy NAVITEL R67 2K

  NAVITEL, firma znana z dostarczania wyspecjalizowanych urządzeń dla motoryzacji, wprowadza na rynek wideorejestrator o oznaczeniu R67 2K. Urządzenie to, umieszczone w eleganckiej i kompaktowej obudowie, posiada szereg zaawansowanych funkcji. Zastosowany w nim sensor Sony STARVIS IMX335 zapewnia jakość obrazu o rozdzielczości 2560×1440 pikseli. Urządzenie oferuje również pole widzenia wynoszące 140 stopni, wbudowany moduł Wi-Fi i kolorowy ekran, który dostarcza użytkownikowi najistotniejsze informacje. Na wyświetlaczu można sprawdzić status nagrywania, działanie mikrofonu, stan karty pamięci oraz aktualną godzinę.

  Wysoka jakość i funkcjonalność

  Jak podkreśla Tobiasz Jankowski, dyrektor generalny NAVITEL EUROPE, model R67 2K jest dedykowany kierowcom, którzy nie chcą iść na kompromisy, jeżeli chodzi o jakość rejestracji. Niezależnie od warunków atmosferycznych, urządzenie zapewnia wysoką jakość obrazu. Dodatkową zaletą jest nowoczesny design oraz możliwość stabilnego mocowania na magnesie. Użytkownicy mogą również korzystać z trybu parkingowego, który rejestruje zdarzenia wokół samochodu podczas postoju.

  Automatyczne zarządzanie nagraniami i tryb parkingowy

  Wideorejestrator został wyposażony w funkcję nagrywania w pętli, co oznacza, że najstarsze, niezabezpieczone klipy są automatycznie usuwane i zastępowane nowymi nagraniami. W przypadku sytuacji wymagających szczególnej uwagi, takich jak nagłe manewry czy kolizje, system automatycznie zapisuje daną sekwencję w zabezpieczonym folderze na karcie pamięci. Urządzenie jest kompatybilne z kartami pamięci microSD klasy 3 lub wyższej, o pojemności od 8 GB do 128 GB.

  Tryb parkingowy działa w sytuacji, gdy wideorejestrator jest podłączony do stałego zasilania przez interfejs NAVITEL SMART BOX MAX. Ta funkcja automatycznie rejestruje wszystko, co dzieje się wokół pojazdu, kiedy jest on zaparkowany.

  Dostępność i cena

  Model R67 2K od NAVITEL jest dostępny w wybranych sklepach z elektroniką. Cena detaliczna sugerowana dla tego urządzenia wynosi 349 zł.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe