Abonament HBO Max w sporej promocji. Co zrobić, żeby mieć go taniej?

Wraz z kolejnymi platformami oferującymi dostęp do ulubionych seriali i filmów pojawiają się także spore promocje na te już obecne od jakiegoś czasu na rynku. HBO Max ma właśnie taką ofertę dla nowych użytkowników. Promocja jest naprawdę duża. Co zrobić, by zapłacić mniej za HBO Max?

Abonament HBO Max dostępny w promocji

Wraz z pojawieniem się Disney+ w Polsce, oddech konkurencji zaczyna być coraz bardziej odczuwalny. Dlatego też, albo dzięki temu, zyskaliśmy dostęp do seriali, które do tej pory nie były obecne w naszym kraju na platformie HBO Max. Chodzi tu między innymi o „Ostry dyżur”, „Nie z tego świata”, „Alfie” czy „Tajemnice Smallville”.

Jeśli chodzi o cenę to HBO Max oferowało nowym użytkownikom dużą obniżkę o 33%. I to na cały okres abonamentu, wystarczy wykupić subskrypcję w ciągu pierwszego miesiąca i oczywiście opłacać bez przerw. Przeliczając i porównując do ceny aktualnej, czyli 29,99 zł abonament obniżył się do 19,99 zł miesięcznie. A to nie jest ostatnie słowo ze strony HBO Max.

Kto może mieć tańszy abonament w HBO Max?

Otóż ta oferta dotyczy tych osób, które zrezygnowało z opłacania abonamentu. Czyli dotyczy tych użytkowników, którzy opłacali jeden miesiąc abonamentu za 29,99 zł, a następnie zrezygnowali z subskrypcji. Jeśli należycie do nich to czekajcie na e-maila. Jego treść załączymy na końcu wpisu. To właśnie w nim pojawi się oferta na obniżoną kwotę 179,95 zł za rok dostępu do HBO Max. Oczywiście w przypadku, gdy opłaty dokonamy z góry za okres do 31 marca 2023 roku.

e-mail od HBO Max:

Oferta ważna od 1 kwietnia 2022 r., dostępna tylko dla osób, które były abonentami usługi oznaczonej jako HBO Max i nieposiadających już aktywnej subskrypcji.

Oferta dostępna tylko na stronie hbomax.com. Uprawnieni, byli abonenci HBO Max, którzy skorzystają z tej oferty promocyjnej, otrzymają zniżkę równą pięćdziesięciu procent (50%) wartości miesięcznego abonamentu HBO Max za okres 12 miesięcy.

CENA SUBSKRYPCJI ZA CAŁY OKRES 12 MIESIĘCY WRAZ ZE ZNIŻKĄ ZOSTANIE POBRANA W MOMENCIE SKORZYSTANIA Z OFERTY. Aby zasubskrybować HBO Max, musisz mieć ukończone 18 lat. Aby skorzystać z tej oferty, należy użyć kodu promocyjnego najpóźniej do 31 marca 2023 r.

Jeżeli skorzystasz z oferty, wyrażasz zgodę na uzyskanie natychmiastowego dostępu do HBO Max i utratę prawa odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od dnia zakupu subskrypcji oraz uzyskania zwrotu pieniędzy.

Po wygaśnięciu 12-miesięcznego okresu subskrypcji ze zniżką, subskrypcja będzie automatycznie odnawiana co miesiąc według obowiązującej w tym czasie miesięcznej ceny subskrypcji, chyba że anulujesz ją przed odnowieniem. Aby anulować subskrypcję, wejdź do Subskrypcja w ustawieniach HBO Max.

W przypadku anulowania subskrypcji przed jej odnowieniem będziesz miał nadal dostęp do usługi do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Z oferty można skorzystać wyłącznie raz. Oferta nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi lub bezpłatnymi okresami. Plany subskrypcji są niezbywalne.

Warunki na: hbomax.com.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Nowy smartfon od Huawei już w Polsce

Chwilę po premierze na rynkach światowych, również u nas...

Geolokalizacja w telefonach – przydatna funkcjonalność czy niebezpieczeństwo?

Obecnie niemalże 99% urządzeń mobilnych jest wyposażonych w nowoczesne...

Abonament radiowy za posiadanie radia w aucie. Kto nie płaci, czeka go kara

Radio w aucie ma chyba każdy posiadać samochodu. Jednak...

Cyfrowe pozwolenie na pobyt w Polsce. Kto może z niego skorzystać?

Polska jako pierwszy kraj w Unii Europejskiej wprowadza w...

Hosting serwerów – jak działa i kiedy jest niezbędny?

Prowadzisz własną firmę i chcesz stworzyć funkcjonalną stronę internetową?...

Pozycjonowanie lokalne – co to właściwie znaczy i jak to zrobić dobrze?

Zazwyczaj przedsiębiorca chce, by o jego produkcie dowiedziało się...
0
Would love your thoughts, please comment.x