More

  Co nas czeka w trzecim odcinku The Last of Us?

  „The Last of Us” to jeden z najważniejszych tytułów w historii gier wideo. Produkcja Naughty Dog z 2013 roku zdobyła setki nagród i uznanie zarówno ze strony graczy, jak i krytyków. Dlatego też, gdy pojawiła się informacja o tym, że gra zostanie zekranizowana, fani byli podekscytowani. I trzeba przyznać, że serial The Lasf of Us od HBO nie zawodzi.

  Już po dwóch odcinkach możemy śmiało stwierdzić, że „The Last of Us” to świetna adaptacja oryginału. Twórcy serii udowadniają, że potrafią oddać ducha gry, a jednocześnie rozwinąć historię i bohaterów na nowe sposoby. Pedro Pascal i Bella Ramsey w rolach głównych robią furorę. Jednocześnie widać, że aktorzy razem dobrze czują się na planie, a niektórzy widzowie dopatrują się nawet przyjacielskiej chemii, która ma sprawić, że ten duet będzie wypadać jeszcze lepiej.

  Zwiastun 3 odcinka The Last of Us

  A jakby tego było mało, w najnowszym zwiastunie trzeciego odcinka pojawiają się dwie znane twarze. Nick Offerman, znany z serialu „Parks and Rec”, oraz Murray Bartlett z „The White Lotus” wcielają się w postaci Billa i Franka. Bill to skryty, samowystarczalny typ, natomiast Frank to nieznajomy, który pewnego dnia trafia do jego obozowiska.

  Co jeszcze przed nami? Czas pokaże. Jedno jest pewne – „The Last of Us” to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów gier wideo i seriali postapokaliptycznych.

  Nowe