More

  Nowe obudowy PC – Cooler Master HAF 700 White i EVO White

  Na rynek trafiły dwa nowe modele obudów komputerowych – HAF 700 White i HAF 700 EVO White. Obudowy te, stanowiące część prestiżowej linii HAF, mają wyróżniać się nie tylko zaawansowanymi funkcjami, ale również eleganckim, białym designem, który dodaje im wyrafinowanego charakteru.

  obudowa Cooler Master

  HAF 700 White i EVO White oferują szerokie możliwości konfiguracji – obsługa zasilacza do 200 mm, płyty głównej formatu E-ATX, przestrzeń na dowolną kartę graficzną. Jednym z kluczowych elementów każdej obudowy komputerowej jest system chłodzenia. HAF 700 White i EVO White wyposażone zostały w miejsce na radiator o różnych rozmiarach oraz dwa wentylatory SickleFlow White ARGB. Te elementy zapewniają optymalną temperaturę komponentów, minimalizując jednocześnie poziom hałasu.

  Cooler Master haf 700

  Wielokomorowa konstrukcja, wsparcie dla ARGB gen 2 oraz innowacyjny panel przedni modelu EVO z konfigurowalnym asystentem LCD Iris.

  HAF 700 White i EVO White to idealna propozycja dla tych, którzy szukają nie tylko wydajności, ale i stylu. Obudowy będą dostępne w cenach około 1550 zł i 2160 zł za model EVO, co czyni je atrakcyjną inwestycją dla każdego, kto pragnie wyróżnić się na tle innych.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe