More

  Ładowanie na odległość i w ekstremalnych temperaturach od Infinix

  Infinix wprowadza nowe rozwiązania w dziedzinie ładowania: Air Charge i Extreme Temp. Firma prezentuje ładowanie bezprzewodowe na odległość i baterie działające w ekstremalnych temperaturach.

  Podczas nadchodzących targów CES 2024, Infinix ma zaprezentować swoje innowacyjne technologie ładowania: Air Charge i Extreme Temp. Te rozwiązania mają na celu nie tylko ułatwienie codziennego użytkowania urządzeń mobilnych, ale też ich optymalizację w ekstremalnych warunkach.

  Ładowanie bezprzewodowe na nowym poziomie: Air Charge

  Air Charge od Infinix to przełom w ładowaniu bezprzewodowym. Umożliwia ładowanie urządzenia z odległości do 20 cm od podstawki, nawet gdy znajduje się pod kątem 60 stopni w stosunku do cewek. Ta technologia bazuje na wielocewkowym rezonansie magnetycznym i adaptacyjnych algorytmach. Oferuje ładowanie z mocą do 7,5 W przy bezpiecznej, niskiej częstotliwości. Dodatkowo, system OVP gwarantuje bezpieczeństwo nawet przy dynamicznej zmianie pozycji telefonu względem ładowarki.

  Ekstremalne warunki? To nie problem

  Infinix stawia na wytrzymałość swoich baterii. Technologia Extreme Temp umożliwia ładowanie w temperaturach od -40°C do +60°C. To osiągnięcie zawdzięczamy elektrolitowi biomimetycznemu i technologii fuzji półprzewodnikowej na elektrodach. Bateria Extreme Temp to odpowiedź na potrzeby użytkowników w skrajnych warunkach klimatycznych.

  Kolejne kroki Infinix w innowacjach ładowania

  Infinix nie poprzestaje na dotychczasowych osiągnięciach. Firma już wcześniej wprowadziła technologie takie jak Thunder Charge o mocy 180 W i All-Round FastCharge do 260 W. Więcej informacji o Air Charge i Extreme Temp będzie dostępne podczas CES 2024 w Las Vegas.

  Technologie Air Charge i Extreme Temp od Infinix to istotny krok naprzód w rozwoju ładowania bezprzewodowego i adaptacji baterii do ekstremalnych warunków. Ich prezentacja na CES 2024 z pewnością przyciągnie uwagę miłośników technologii i użytkowników smartfonów.

  Źródło: Informacja prasowa

  Nowe