More

  Obiektyw Viltrox AF 75 mm f/1.2 XF ma swoją premierę w Polsce. Gdzie przetestujesz go za darmo?

  Dobre wieści dla wszystkich oczekujących premiery obiektywu marki Viltrox z serii Pro. Foto-Technika, czyli polski dystrybutor tej marki właśnie poinformował o planowanych pokazach tego sprzętu. Viltrox AF 75 mm f/1.2 XF będzie dostępny w 7 miejscach w Polsce.

  Cykl rozpocznie event odbywający się już 25 stycznia w Warszawie. Następne miasta to: Wrocław, Łódź, Gdańsk, Bielsko-Biała, Kraków i Rzeszów. Warto się wybrać, na któryś z nich, tym bardziej, że będzie okazja przetestować obiektyw całkowicie za darmo.

  Viltrox AF 75 mm f/1.2 XF – premiera

  Viltrox 75mm 1.2 XF jest to stałoogniskowy obiektyw portretowy chińskiego producenta. Posiada cichy silnik STM, a dzięki wewnętrznemu ogniskowaniu jest w stanie bardzo szybko i precyzyjnie wyostrzyć fotografowany obiekt. Jego układ optyczny jest zbudowany z 16 elementów w 11 grupach. Warto wspomnieć także o 3 soczewkach ED i 4 soczewkach z wysokim współczynnikiem załamania światła. Na koniec dochodzi wyjątkowo atrakcyjna cena, która wynosi 2999 zł.

  Te parametry mogą przyciągnąć niejednego miłośnika dobrego sprzętu. Co więcej, sam obiektyw (ale nie tylko), już niebawem, będzie dostępny dla każdego w trakcie trwania premierowych imprez Foto-Techniki. Zorganizowane zostaną w 7 polskich miastach.

  źródło: foto-technika.pl

  Miejscem spotkań będą studia fotograficzne. Dodatkowo na każdym z nich będą obecne profesjonalne modelki, które chętnie zapozują do przykładowych sesji. Będzie również możliwość wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami dobrej fotografii. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą aparatu Fujifilm oraz karty pamięci!

  Terminy eventów w poszczególnych miastach

  Cykl spotkań rozpoczyna się eventem w Warszawie w dniu 25.01.2023 w Bank Studio. Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 14.00.

  Poniżej dokładny harmonogram, a także bezpośrednie odnośniki do wydarzeń na FB.

  Nowe