More

  Garmin Lily 2 – nowe piękne smartwatche z biżuteryjnymi dodatkami

  Garmin zaprezentował nową serię smartwatchy Lily® 2. Zegarki z metalowymi kopertami i dotykowym ekranem ukrytym pod wzorzystą soczewką są dostępne w dwóch wariantach – Lily 2 i Lily 2 Classic. Każda z czterech wersji kolorystycznych wyróżnia się unikalnym motywem na tarczy. Z baterią działającą do 5 dni, użytkowniczki mogą korzystać z nowych funkcji jak ocena jakości snu, monitorowanie zajęć tanecznych i płatności zbliżeniowe Garmin Pay™.

  Styl i technologia w jednym

  Nowa seria Lily 2 to połączenie klasyki z nowoczesnością. Metalowa koperta, połyskujący bezel i tarcza z ozdobnym wzorem podkreślają jej unikalny charakter. Stonowane kolory oraz możliwość zmiany pasków pozwalają dopasować zegarek do każdego stroju. Użytkownicy mogą też skomponować własną wersję kolorystyczną na stronie Garmin.

  Lily 2 – Lifestyle Photography

  Funkcje dla zdrowego stylu życia

  • Body Battery™ monitoruje poziom energii, pomagając w planowaniu aktywności i odpoczynku.
  • Ocena jakości snu wykorzystuje dane o fazach snu, tętnie, stresie i saturacji.
  • Monitorowanie kondycji obejmuje kroki, spalone kalorie i minuty intensywnej aktywności.
  • Aplikacje sportowe dla różnorodnych aktywności, w tym nowe profile dla zajęć tanecznych.
  • Połączony GPS i alerty ruchu z sugestiami ćwiczeń.

  Zawsze na bieżąco

  Kompatybilność z telefonami Apple i Android umożliwia otrzymywanie powiadomień bezpośrednio na zegarku. Funkcje bezpieczeństwa i śledzenia w aplikacji Garmin Connect zapewniają dodatkowy komfort użytkowania.

  Lily2 – Studio Photography

  Podsumowanie

  Nowa seria Garmin Lily 2 to kombinacja stylu i nowoczesnej technologii. Zegarki te nie tylko uzupełnią każdą Twoją stylizację, ale także zapewnią łączność i wsparcie dla zdrowego trybu życia!

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe