More

  Test: Powerbank Fresn ’n Rebel 12000 mAh

  Jeśli należycie do grona aktywnych osób, które spędzają sporo czasu poza domem, z pewnością wiecie jakie znaczenie może mieć posiadanie dobrego powerbanka. Podczas wyjazdu na rower, czy wyjścia na wycieczkę nie trzeba się przejmować dostępem do prądu. Jednak nie byłabym sobą, gdyby nie przywiązywała wagi do wyglądu gadżetów. Dlatego na testy wybrałam powerbank firmy Fresh ’n Rebel.

   W ofercie firmy znajdziecie aż 4 różne pojemności powerbanków. Są to: 3000 mAh, 6000 mAh, 12000 mAh oraz 18000 mAh. Ja zdecydowałam się na 12000 mAh, która powinna pozwolić mi na 3-krotne naładowanie telefonu do pełna.

  Powerbank Fresh ’n Rebel – zawartość opakowania i wygląd

  Powerbank otrzymujemy zapakowany w eleganckie kartonowe pudełko w kolorze urządzenia. Po uchyleniu wieczka oraz zdjęcia osłonki z tworzywa sztucznego otrzymujemy dostęp do naszego produktu. Po wyjęciu powerbanku znajdziemy dodatkowe pudełeczko, w którym ukryty jest 20-centymetrowy kabel do ładowania oraz instrukcja. Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że marka tak ładnie zadbała o pakowanie prostego produktu. Zdecydowanie doceniam takie szczegóły. To znak, że taki produkt bez problemu moglibyśmy podarować na prezent.

  Produkty marki Fresh ‘n Rebel zdecydowanie wyróżniają się nietypowymi kolorami oraz wzornictwem. Widać, że producent stawia też na minimalizm, dzięki czemu produkty są bardzo eleganckie i nowoczesne. Wszystkie powerbanki, niezależnie od pojemności, dostępne są w 6 pięknych kolorach. Decyzja była trudna, ale zdecydowałam się na wybór kolory określanego jako Petrol Blue.

  Powerbank ma wielkość 126 × 64 × 21 mm i waży tylko 192 g. Jest bardzo poręczny i bez problemu zmieści się do małej damskiej torebki, czy męskiej kieszeni w spodniach. Boki urządzenia są delikatnie zaokrąglone, dzięki czemu przyjemnie leży w dłoni.

  Na głównym panelu urządzenia znajdują się: gniazdo USB i gniazdo USB-C. Gniazdo USB służy do ładowania zewnętrznego urządzenia. Złącze USB-C pozwala natomiast na naładowanie powerbanka, ale może też służyć do ładowania innych urządzeń. Obok złączy ładowania znajduje się też duży przycisk pozwalający na włączenie i wyłączenie urządzenia, oraz diody informujące o stanie baterii w powerbanku.

  Powerbank Fresn ‘n Rebel – użytkowanie

  Powerbank do pełna ładuje się przez około 6-7 godzin. Zgodnie z deklaracją producenta ma to pozwolić na 4-krotne naładowanie naszego urządzenia. Łatwo jednak policzyć, że 12000 mAh dostępne w powerbanku pozwoli 3-krotnie naładować telefon taki jak Samsung Galaxy S10+ (4000 mAh) lub nawet 6-krotnie mniejsze telefonu o pojemności baterii 2000 mAh. Nie zmienia to jednak faktu, że w każdym przypadku jest to bardzo dobry wynik.

  Na szczęście nie miałam okazji tego testować, ale powerbank posiada też funkcje, które mają zabezpieczyć nasze urządzenie. Są to: zabezpieczenie przepięciowe, nadprądowe, termiczne, przed przeładowaniem lub nadmiernym rozładowaniem oraz przeciwzwarciowe. Powerbank można też bezpiecznie zabrać ze sobą do samolotu, ponieważ spełnia wymagania UN38.3.

  Czy warto kupić powerbank Fresh ‘n Rebel?

  Testowałam już wiele różnych powerbanków i w końcu mogę powiedzieć, że znalazłam urządzenie, które wyróżnia się na tle innych. Przede wszystkim ze względu na bardzo fajny wygląd i wysoką jakość wykonanych materiałów. Podoba mi się też gama dostępnych kolorów, w jakich możemy kupić urządzenie. Obsługa powerbanku jest bardzo prosta, a urządzenie sprawuje się dokładnie tak, jak powinno.

  Powerbank dostępny jest w cenie od 129 zł i zdecydowanie jest warty zakupu.

  Nowe