More

  Twenty One Pilots ogłasza premierę nowego albumu „Clancy”

  Amerykański duet muzyczny, Twenty One Pilots, znany także jako TØP, ogłosił dziś datę premiery swojego szóstego albumu o tytule „Clancy”. Zespół zyskał międzynarodową sławę dzięki swojemu unikatowemu połączeniu różnych gatunków muzycznych, w tym rocka, hip-hopu, indie popu i elektroniki.

  twenty one pilots overcompensate
  fot. Youtube / twentyonepilots

  W swojej karierze Twenty One Pilots wydali kilka albumów, które odniosły komercyjny sukces. Albumy takie jak „Blurryface” z 2015 roku i „Trench” z 2018 roku znalazły się na czołowych miejscach list przebojów na całym świecie, a single „Stressed Out„, „Ride” i „Heathens” stały się międzynarodowymi hitami. Zespół jest również znany z energicznych występów na żywo, które często zawierają elementy teatralne i interaktywne z publicznością.

  Nowy album „Clancy”

  Muzycy ogłosili właśnie premierę swojego najnowszego albumu zatytułowanego „Clancy”, który ma zostać wydany 17 maja 2024 roku. „Clancy” to długo oczekiwany projekt, który ma kontynuować eksplorację złożonych emocji i tematów.

  Nowy utwór Twenty One Pilots „Overcompensate”

  W atmosferze ogromnego oczekiwania i ekscytacji Twenty One Pilots ujawnili, że ich nowy singiel „Overcompensate” zapowiada nie tylko kolejny rozdział w ich muzycznej podróży, ale również powrót do świata z albumu „Trench”. Ujawnienie przez Tylera Josepha, że „jestem Clancy”, sugeruje głębsze zanurzenie w skomplikowany i bogaty świat, który zespół stworzył wokół swojej muzyki.

   

  Premiera „Overcompensate” wraz z towarzyszącym teledyskiem, w którym pojawią się charakterystyczne dla zespołu elementy wizualne, takie jak malowidła przypominające Blurryface czy nowa kominiarka, zapewne jeszcze bardziej zintensyfikuje dyskusje i teorie fanów na temat tego, co zespół planuje dalej. To, co Tyler i Josh mają do zaoferowania w nowej erze, pozostaje przedmiotem ogromnej ciekawości.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i rowerowi. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne

  Nowe