More

  Imprezowe głośniki od Fresh 'n Rebel Party Loud

  Fresh 'n Rebel budzi spore zainteresowanie dzięki głośnikom Party Loud M i Party Loud L. Mają szansę mocno wyróżniać się na rynku. Dlaczego warto na nie zwrócić uwagę?

  Fresh 'n Rebel Party Loud

  Impreza na całego

  Czym wyróżniają się Party Loud? Po pierwsze, designem. Odejście od kształtów charakterystycznych dla serii Bold, na rzecz bardziej „imprezowego” wyglądu, już na pierwszy rzut oka pokazuje, że mamy do czynienia z czymś nowym.

  Wymiary głośnika Party Loud M to 38.30 x 27.79 x 24.40 cm przy wadze 6,5kg, a Party Loud L – 57.09 x 29.97 x 29.49 cm i waga 10,8 kg. Obie wersje oferują dużą moc – odpowiednio 200 W i 640 W, co zapewnia doskonałe brzmienie muzyki na każdej imprezie. A co z wytrzymałością? Party Loud M wytrzymuje nawet do 20 godzin odtwarzania, a Party Loud L – do 12 godzin, co więcej, ich szybkie ładowanie (3 godziny dla M i 2,5 godziny dla L) pozwala na powrót do zabawy w krótkim czasie.

  Fresh 'n Rebel Party Loud

  Technologie

  Oświetlenie LED synchronizując się z rytmami muzyki,tworzy dobrą atmosferę. Sześć różnych ustawień efektów świetlnych pozwala dostosować oświetlenie do nastroju imprezy. Dodatkowo oba modele są odporne na zachlapania (IPX4), a Party Loud M posiada nawet standard wodoszczelności IPX7, co czyni go idealnym towarzyszem zabaw nad wodą.

  Pora na Bass Boost

  Dzięki funkcji Bass Boost każdy miłośnik potężnych basów będzie zadowolony. Jedno dotknięcie podnosi basy, a podwójne – zapewnia maksymalną moc brzmienia. To idealna opcja na większe przestrzenie i plenerowe zabawy. Co więcej, sparowanie dwóch głośników Party Loud pozwala na stworzenie efektu True Stereo

  Fresh 'n Rebel Party Loud

  Podsumowanie

  Party Load M i L będą dostęne od listopada w wybranych sklepach ze sprzętem elektronicznym w cenach – Party Loud M – 749,99 PLN, Party Loud L – 1289 PLN. Więcej informacji już wkrótce na stronie producenta: https://www.freshnrebel.com/.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel i Redaktor Naczelny w NuMag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i rowerowi. Nałogowo czyta literaturę popularnonaukową i kocha konsolowe gry fabularne

  Nowe