More

  Hama prezentuje nowe smartwatche serii 8900 z ekranami AMOLED

  Hama wprowadza na rynek nową serię smartwatchów 8900 z ekranami AMOLED. Najnowsze modele są wodoodporne, wyposażone w szereg funkcji, takich jak GPS, Bluetooth 5.3, barometr wysokościowy i wiele innych, obsługujących aż 110 dyscyplin sportowych.

  hama 8900

  Nowe modele Hama 8900 różnią się wielkością i kolorystyką ekranów, ale wszystkie charakteryzują się zastosowaniem ekranów AMOLED. Zapewnia to lepszą jakość obrazu i energooszczędność w porównaniu do tradycyjnych wyświetlaczy.

  Ostry i żywy obraz

  Modele Hama 8900 wyróżniają się dotykowywi ekranami. Zegarek można obsługiwać dotykowo lub za pomocą przycisków bocznych.

  hama 8900

  Wszechstronność to podstawa

  Smartwatche Hama wyposażone są w aluminiowe koperty, wbudowany moduł GPS, Bluetooth 5.3 oraz wiele innych funkcji, w tym obsługę asystenta głosowego Alexa. Zapewniają one wszechstronność zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas uprawiania różnych dyscyplin sportowych.

  Nacisk na komfort

  W modelach 8900 zastosowano baterię o pojemności 300 mAh, co umożliwia do 10 dni ciągłej pracy. Zegarki można ładować za pomocą magnetycznej ładowarki, a pełne naładowanie trwa tylko 2,5 godziny. Dostępna jest również aplikacja Hama FIT Move, ułatwiająca personalizację ustawień zegarka.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe