More

  iPhone 17 | Dlaczego warto na niego poczekać?

  Mimo że iPhone 16 jeszcze nie pojawił się na rynku, plotki na temat serii 17 już rozpalają wyobraźnię miłośników technologii. Jeśli zastanawiasz się, czy opłaca się czekać na model do 2025 roku, oto kilka powodów, dla których warto rozważyć opóźnienie zakupu.

  Face ID

  iPhone 17 Pro ma być pierwszym modelem z technologią Face ID pod ekranem. Ta innowacja oznacza, że jedynym elementem na widocznym  ekranie będzie okrągłe wycięcie na przednią kamerę.

  iphone face id dynamic island

  Chip Wi-Fi 7

  Modele „Pro” z 2025 roku będą wyposażone w chip Wi-Fi 7, co zapewni szybsze prędkości Wi-Fi, niższe opóźnienia i bardziej niezawodne połączenie.

  Teleobiektyw 48 MP

  iPhone 17 Pro Max ma być wyposażony w ulepszony teleobiektyw 48 MP, co uczyni go pierwszym iPhone z obiektywem o dużej ogniskowej w tej rozdzielczości.

  Selfie 24 MP

  Dodatkowo wszystkie modele iPhone 17 będą miały przednią kamerę 24 MP. co z pewnością uszczęśliwi wiele osób, któe korzystają z trybu „selfie”.

  źródło: macrumors

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe